Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ на организаторите на Рали България 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ на организаторите на Рали България 2009

    Във връзка с безпроблемното протичане на състезанието и това, че е кандидат за кръг от WRC шампионата догодина са необходими около 400 маршали по отсечките и боксовете.
    Това е един уникален шанс във България да дойдат най-големите световни и европейски рали пилоти. Тази година е репетиция за догодина и само ако сме на необходимото ниво, ще ни направят кръг от WRC.
    Събират се групи от по 5 - 10 доброволци, като ще им се организира спането, поема пътя и за трите дни по 20лв. дневни.
    Става дума за 17-19 юли 2009. Като повечето ще са необходими в петък слетобед за инструктаж и разпределение, а една част и в петък сутрин за осигуряване на шекдауна и откриването.
    Нека всяка група има един отговорник с който да контактуват организаторите и ако някой ще закъснее за петък, то отговорника трябва да е задължително на инструктажа.
    За подробности и връзка:
    Иван Маринов - 0888 803 405
    Владимир Илиев - 0888 450 436

    Моля представител на групата да се свърже с някой от двамата най-късно до 13-07-2009 (понеделник).
    Ще съм много благодарен ако това съобщение бъде разгласено по сходните форуми и ваши познати.

  • #2
    До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

    Пише че поемате пътя и спането. Аз съм от Шумен и искам да попитам мога ли да се запиша в групата защото ако си сложа в графа разходи пътя и спането няма смисал. За последните 10 години съм пропускал 1 път месно рали като публика.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #3
      До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

      Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
      Пише че поемате пътя и спането. Аз съм от Шумен и искам да попитам мога ли да се запиша в групата защото ако си сложа в графа разходи пътя и спането няма смисал. За последните 10 години съм пропускал 1 път месно рали като публика.
      Ако се организирате 4-5 човека с една кола идвайте. Ще има хора дори от Варна.
      Обещал съм да помогна и всички хора от офф-роуда да бъдат настанени заедно и само се моля да станете за втория ден след купона, който ще се спретне.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

        Днес минах по трасето към Белмекен. Новия маршрут, по който не е карано предишните години SS 7 - 10

        Обещава да бъде интересен. Само където пътя е ужасно тесен, почти няма безопасни места за зрители, камо ли за лични автомобили. Приятно гледане на всички фенове и успех на състезателите!

        Коментар


        • #5
          До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

          Първият ден на ралито завърши. На Белмекен - приятно, негорещо време, уникално красива природа.





          Добра организация, доста публика, малко атрактивни участници...



          Утре пак!

          Коментар


          • #6
            До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

            http://www.news.rallybulgaria.com/news_bg.php?r5=_5

            http://www.dnes.bg/stranata/2009/07/...ylgariia.74636
            Наистина голяма трагедия. Ралито както изглежда няма да продължи. Този инцидент може да се окаже фатален за кандидатурата ни за кръг от WRC.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #7
              До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

              За съжаление, да. Жалко за загиналия навигатор. Въпросния етап, на който е станал инцидента наистина е ужасен. Двайсеткилометров път с ширина на места под два метра, само завои, почти без мантинели.

              in memoriam
              Снимка на пострадалия автомобил от вчера, етап SS 4
              Последно редактирано от Savov; 19-07-09, 15:50.

              Коментар


              • #8
                До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

                Наистина голяма трагедия от тази грешка.
                Но тук е момента да благодаря на маршалите в ралито, които въпреки някой неуредици от страна на организатора, за което аз им се извинявам, си свършиха перфектно работата.
                Повярвате доста трудоемка и сложна организация по събиране, инструктиране, настаняване и разполагане по отсечката. Разбира се това без някой хора като Алекс и Алекс, Виктор и жена му, Долфи и Марто от федерацията, това нямаше да е така точно и безпроблемно.
                Дори и във връзка с инцидента всички маршали в района запазиха самообладание, докладваха по най-бързия начин и помогнаха до колкото беше възможно на организаторите.

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

                  Уважаеми колеги, моторните спортове са изключително атрактивни, но и опасни.Това е ясно и за практикуващите ги и за техните фенове и зрители надявам се.Инцидента е тежък не само за близките на загиналия навигатор, но и за неговият пилот, екип, спонсори, приятели, познати и фенове.На никого не бих пожелал да е на мястото на всички тези хора в този момент.Тук обаче е мястото да благодаря на всички маршали доброволно избрали всеки спрямо свойте убеждения и разбирания да пожертват личното си време и хубавият уикенд за да помогнат на ралито.Да благодаря на ИВАН МАРИНОВ за отношението му всеотдайността и коректността на този човек.Да благодаря на ВЕСКО МАРКОВ който безплатно нахрани част от маршалите.Тук е момента да направя поклон пред АЛЕКС и АЛЕК както и пред ДИМИТЪР ГАЙДОВ, които със личните си автомобили във събота вечерта подсигуриха храна за маршалите, дано има повече хора като тях.БЛАГОДАРЯ ВИ.За самото състезание

                  Коментар


                  • #10
                    До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

                    Искам да изкажа специални благодарности на ИВАН МАРИНОВ и на МАРТО за помоща която ми оказаха когато паднах и си извадих рамото(вчера на ренгена се оказа че имам и счупена ключица)и за организирането на ралито.
                    Не искам да коментирам държанието и коментарите на някои от хората които писъстваха на ралито само ще кажа че беше доста невъзпитано

                    И САМО ДА ДОБАВЯ:

                    ПОЧИВАЙ В МИР ФЛАВИО
                    . LRE Bulgaria.
                    RRC SE V8 91г.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Помощ на организаторите на Рали България 2009

                      Първоначално публикуван от Serebrjany mir
                      Это хорошая идея. Готов Вас поддержать.
                      опоздал немножко..
                      ралли прошло несколько месяцов назад..

                      но спасибо, все таки..

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X