Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро рали "Родопи" 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ретро рали "Родопи" 2008

    На 27 и 28 септември тази година се състоя третото рали "Родопи".Маршрутът беше следния-събиране на автомобилите на площад "Централен" в Пловдив,след което тръгваме към Кричин,Девин,Широка Лъка,нощувка в Смолян,като на всяка спирка се застоявахме близо половин-един час,за да има възможност местното население да се запознае с автомобилите.Вечерта имаше вечеря в ресторанта на хотела,на която имаше бая изпълнения от страна на участниците.На следващия ден продължихме по маршута:Чепеларе,Хвойна,Бачковски манастир,Асеновград,Пловдив за награждаване.Аз бях в екипажа на този Мерцедес "мече",собственост на председателя на БАКСКАМ и мой приятел,г-н Маргарит Карабуров.


    Още снимки от Пловдив:
    Москвич 407

    Волга ГАЗ 21









    Моя приятел,колега по автомобил,собственик на "Победа" от 1957,"Варшава" от 1963 и показания на снимката Опел,г-н Георги Сарандалиев.Тук Опел-ът му се освещава преди ралито.


    Oще снимки от старта в Пловдив
















    Вече в Кричин






    От Смолян мистериозно ми изчезнаха снимките.Нямам идея защо.Минаваме на следващия ден в Чепеларе.
    Аз и Георги Сарандалиев до този чудесен Москвич 412


    В Бачковския манастир беше осветен нашия Мерцедес.


    Тук някакви лелки хванаха нашия Саша Антонов за екскурзовод .

    След като го откопчихме тръгнахме към Асеновград.Там имаше награждаване.Това е Георги с наградата си.


    Oбратно в Пловдив за основното награждаване.Първа награда взе синия Москвич 412.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

  • #2
    До: Ретро рали "Родопи" 2008

    Супер винаги съм си мечтал за ретро автомобил .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #3
      До: Ретро рали "Родопи" 2008

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Супер винаги съм си мечтал за ретро автомобил .
      Ами какво чакаш,взимай нещо.Все още се намират добри коли сравнително евтино.Само дето трябва да имаш железни нерви ако ще правиш пълна реставрация.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Ретро рали "Родопи" 2008

        За съжаление в момента нямам време и средства да се занимавам с това , иначе знам каква е тръпката хванеш ли се и край . Дано някой ден да имам възможност , а за сега само ще точа лиги .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #5
          До: Ретро рали "Родопи" 2008

          На 27 и 28 септември се проведе петата акция за почистването на язовир Въча. Точно пътувах от стената на язовира към град Кричим, когато в насрещното движение по тесния живописен път започна да минава колоната с ретро автомобили. Много беше готино.

          Коментар


          • #6
            До: Ретро рали "Родопи" 2008

            Снимал съм и Въча,ама е някъде в ад-а от снимки.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #7
              Ретро рали "Родопи" 2008

              Кога ли най-после ще има малко повече информация кога и къде ще има ретро рали, та да можем и ние, не много осведомените да отидем. 100 ще има повече хора, а не само собствениците на автомобилите, ако хвърлят малко усилия за информиране на хората кога-що...Иначе, благодаря за снимките, ако не е форума, едвали щеше да разбера нещо за събитието.

              Коментар


              • #8
                Ретро рали "Родопи" 2008

                на троллейбусе было б оригинально или на трамвае прямо к загсу а так идея супер я б тоже не отказалась от какой-нить ретро-машины.я дмаю надо поспрашивать в компаниях, предоставляющих всякие банальные лимузины, бэхи да аудюхи

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X