Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

    За любителите на спортовете с мирис на бензин пускам 1 информацийка.
    Съжалявам че толкова късно, но бях зает с подготовката.
    http://www.chernomore.bg/news.php?nid=25179

    И да викате за Номер 29 - там съм му навигатор.
    Ако ви прилича на такси - Неееее. Това си е чистокръвна БЕГАЧКА но спонсора е ЛАСИЯ ТАКСИ я боядиса в жълто.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

  • #2
    До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

    Е то на вас навигаторите много ви се опростява работата. Цяла Варна само в Орешак ли ще се гъчка? Май състезание няма да има.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

      Днес като го обявиха на брифинга, състезателите/навигаторите щяха да почнат да целят организаторите с домати, яйца и прочие.
      Аз лично щях да ги целя само с домати и яйца без прочие.
      Много тъпо се получава и с "Идеалното време" 86 минути за обиколка на с. Орешак. И такова чакане ще стане на часовата контрола.... и двигателя ще изстине....
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #4
        До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

        Честита купа и второ място на Каскадьора. Нямат конкуренция в групата.Искам снимка на състезателите с купата.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

          Честито на Каскадьора и от мен Още ли го има това състезание. Преди се казваше рали Варна, мале що кола и глава се потрошиха, а спонсор само БКП, дадат ти по две гуми Видинки за първо място в генералното, или по една купа с почетна грамота и ти се радваш. Добре че повечето ходихме заради бензина в кръвта, и не гледахме колко ще струва ремонта на Ладата след това. Да живее прогреса!!!!!
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • #6
            До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

            Който почерпи съдиите става 1,2 или 3 Съдиите са корумпирани и аз съм карал някогя там,но никога повече

            Коментар


            • #7
              До: Рали "Черно море" -Варна 12.04.2008

              E че си имаше симпатии и свои хора имаше, но се знаеше кой си го може, как ще стане на скоросните отсечки да излъжат, или на майсторско управление,нали всички гледат и викат,и мерят даже,секунда две може, въпреки че понякога и десетата е от значение. Аз съм била и от двете страни,потроших си главата, и на мъж ми колата(щото имам добър мъж)после и съдия
              ІІ категория, сега вече само баба чакам да ме правят,ама май още не ми е дошъл реда.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X