Обява

Свий
Няма добавени обяви.

рали "България" - WRC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • рали "България" - WRC

    Как беше................... От "сигурен анонимен източник" разбрах, че от 2009г. е договорено Рали"България" да стане кръг от СВЕТОВНИЯ РАЛИ ШАМПИОНАТ или по познат като WRC - задължителен кръг!!!!
    Сигурен съм, че повечето от вас са наясно какво означава това, въпреки, че не е свързано много с OFF-а, а повече с ON-road, но мисля че това си е новина!!!
    Не се шегувам!!!!
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

  • #2
    До: рали "България" - WRC

    Няма нищо анонимно. Официално е обявено, но за 2010г.
    К. Кулев

    Коментар


    • #3
      До: рали "България" - WRC

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
      Няма нищо анонимно. Официално е обявено, но за 2010г.
      Ами може, но рових за офицялна информация за да цитирам, но не открих, може пък и да не съм ровил качествено
      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

      Коментар


      • #4
        До: рали "България" - WRC

        Отдавна е официално потвърдено. Да не сме по-лоши от турците бе? Що да нямаме и ние рали от световния шампионат?
        Ще гледаме истински "резачки" за по 500 000 евро, ще е купон

        Коментар


        • #5
          До: рали "България" - WRC

          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
          Отдавна е официално потвърдено. Да не сме по-лоши от турците бе? Що да нямаме и ние рали от световния шампионат?
          Ще гледаме истински "резачки" за по 500 000 евро, ще е купон
          Ами само до преди година-две, това си беше "химера", почти колкото и кръг от формула 1 !!! Мисля,че това е огромно признание и си струва да се отбележи!
          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

          Коментар


          • #6
            До: рали "България" - WRC

            http://www.rally-club.net/viewnews.php?nid=134
            Стоян Драев тел:+359877915301
            blood 0 RhF +

            Коментар


            • #7
              До: рали "България" - WRC

              Страшен кеф ще е. Може да не е оф-роуд, ама кой от тук не се кефи на Льоб и ко? Жалко само, че ще е асфалтово рали, а не макадам... Макар че кат се замисля за пътищата ни... бе, жив макадам ще е!

              Коментар


              • #8
                До: рали "България" - WRC

                Капе ми медец!

                Това ще е първото, на което ще отида.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: рали "България" - WRC

                  Да ни е честито!
                  Страхотна новина е това.

                  Иначе и аз харесвам повече макадама, но може и да нямаме специалисти за организиране на такова рали, кой знае.
                  Важното е, че е WRC, а това е друго измерение.

                  Коментар


                  • #10
                    До: рали "България" - WRC

                    Колеги след срещата с Пиеро Судано който ще ни консултира и инспектира през следващите две години ,резултата е повече от отличен има много малко неща които трябва да се променят и те са свързани със специфичните изисквания за Световният шампионат които ще бъдат добавени ,така че WRC ще има.

                    Коментар


                    • #11
                      До: рали "България" - WRC

                      Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                      Колеги след срещата с Пиеро Судано който ще ни консултира и инспектира през следващите две години ,резултата е повече от отличен има много малко неща които трябва да се променят и те са свързани със специфичните изисквания за Световният шампионат които ще бъдат добавени ,така че WRC ще има.
                      Няма да е сама Содано, а и още други експерти предстои да идват. Първата му визита не значи нещо кой-знае какво, но наистина за момента няма притеснения, че може да няма WRC. По-скоро е нужна яка организация и доста работа. Янакиев дори има идея да вика хора от чужбина да помагат.
                      Живей за всеки дъх!

                      Коментар


                      • #12
                        До: рали "България" - WRC

                        Уважаеми roumen5 не искам да спамя ,но и за Содано и за Янакиев грешиш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: рали "България" - WRC

                          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                          Страшен кеф ще е. Може да не е оф-роуд, ама кой от тук не се кефи на Льоб и ко? ...
                          Аз! Кефя се ба Солберг и ко!
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #14
                            До: рали "България" - WRC

                            Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
                            Уважаеми roumen5 не искам да спамя ,но и за Содано и за Янакиев грешиш.
                            Казвам това, което чух на пресконференцията, която дадоха заедно с Боби Капев. Това чух, това видях, това казвам директно от извора...

                            Eто текста на инфото и снимки на двамата, които съм правил:

                            http://www.speed-press.com/?go=home&menuGroupId=25
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X