Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Украински пилот загина на рали "Сливен"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Украински пилот загина на рали "Сливен"

    http://topsport.ibox.bg/news/id_1715976987

    Опасен спорт си е автомобилизма, колкото и колани , каски , ролбари и възглавници да има , един миг невнимание, или неволна грешка на пилот или навигатор, надценяване на възможностите си, или подценяване на ситуацията, ... и най- лошото се случва. Е не винаги - има и късмет, малшанс ...
    Но в случая жалко за човека!
    Понякога адреналина струва много скъпо. Но пък в повечето случаи пилотите и навигаторите след отцеляване при подобни зверски катастрофи, отново подкарват колите, или яхат моторите и гас. Такъв е живота. Кеф цена няма , и в прекия и в преносния смисъл.

  • #2
    До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

    Преди 13 години участваше в нашите ралита със Самара.Аз бях навигатор на една от още новите тогава такива коли,нямаше още части за тях/имаше ментета/.Той ни подари предни накладки, на Хеброс беше.
    БОГ да го прости!
    Игнат Донев 0899952444

    Коментар


    • #3
      До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

      страхотен мъж , бог да го прости
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

        Последно неофциално се говори ,че има конструктивен дефект на ролбара на Субару мисля че катастрофата на Георги Танев е подобна но не съм сигурен.А той е влязъл със 170 км на пясъка.Така му било писано...
        Жалко че стават такива неща
        Батън също катастрофира и с по гояма скорост ,но като изключим стреса нищо му нямаше
        Различни концепции за сигурност

        Коментар


        • #5
          До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

          Като гледам ,как е сгъната колата ,се чудя навигаторката/жена му /,как изобщо е уживяла?
          B+

          Коментар


          • #6
            До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

            Ударът е бил в лявото рамо
            Мой приятел катастрофира преди 10 на години на Стари столици със Самара по индентичен начин
            ударът тогава беше в колонката на вратата и само ролбара го спаси
            смени си снимката в паспорта и пак е на на състезания

            Коментар


            • #7
              До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

              Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
              смени си снимката в паспорта и пак е на на състезания
              какво искаш дакажеш множество лицеви травми ли

              Коментар


              • #8
                До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

                От гърбав носът му стана чип
                но крастата си е краста

                Коментар


                • #9
                  До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

                  Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
                  Понякога адреналина струва много скъпо. Но пък в повечето случаи пилотите и навигаторите след отцеляване при подобни зверски катастрофи, отново подкарват колите, или яхат моторите и гас. Такъв е живота. Кеф цена няма , и в прекия и в преносния смисъл.
                  Лека му пръст. А за горното си прав ! Мой кумир е Ники Лауда ! След такава катастрофа и множеството изгаряния , се качи пак и на втората година стана шампион ! Сещате се какви нерви има този човек ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Украински пилот загина на рали "Сливен"

                    И на мене допреди 10 на 15 години ми беше кумир и от него съм запомнил един израз кола се кара с мозък и дупе.А на педала на газта и тухла да сложиш и тя ще го натиска.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X