Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

    НА 4 МАЙ 2007 В ГР.КАРЛОВО И ОКОЛНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ЕТАП ОТ БАЛКАН ТРОФИ 2007.СТАРТ ФИНАЛА И СЕРВИЗНАТА БАЗА ЩЕ СЕ НАМИРАТ НА ПАЗАРА/БИТАКА/.ОЧАКВА СЕ ПЪРВИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ДАСЕ ПОЯВЯТ ОКОЛО 14 ЧАСА.ПРЕДИ ТОВА ОКОЛО 12 ЧАСА НА МОСТА ПРИ ГР.БАНЯ МОЖЕ ДА СЕ НБЛюДАВА ПРЕМИНАВАНЕТО НА РЕКА "СТРЯМА".ТОЗИ ЕТАП ОТ БАЛКАН ТРОФИ 2007 ЩЕ СЕ ОСЪЩЕСТВИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ОБЩИНА КАРЛОВО И ОФРОУД КЛУБ "4Х4 КАРЛОВО"
    КЛУБ "4Х4 КАРЛОВО" СТАРТИРА ЗА ПЪРВИ ПЪТ В НАЦИОНАЛНИЯТ ОФРОУД ШАМПИОНАТ СЪС СВОЙ ЕКИПАЖ И ДЖИП МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА
    ПОЖЕЛАВА МЕ ВИ ПРИЯТНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ
    за повече информация:0889207831

  • #2
    Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

    Я дайте малко повече инфо каде точно ще се проведе тва применаване на реката,кой околности...

    Коментар


    • #3
      Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

      Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
      НА 4 МАЙ 2007 В ГР.КАРЛОВО И ОКОЛНОСТИТЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ЕТАП ОТ БАЛКАН ТРОФИ 2007.СТАРТ ФИНАЛА И СЕРВИЗНАТА БАЗА ЩЕ СЕ НАМИРАТ НА ПАЗАРА/БИТАКА/.ОЧАКВА СЕ ПЪРВИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ДАСЕ ПОЯВЯТ ОКОЛО 14 ЧАСА.ПРЕДИ ТОВА ОКОЛО 12 ЧАСА НА МОСТА ПРИ ГР.БАНЯ МОЖЕ ДА СЕ НБЛюДАВА ПРЕМИНАВАНЕТО НА РЕКА "СТРЯМА".ТОЗИ ЕТАП ОТ БАЛКАН ТРОФИ 2007 ЩЕ СЕ ОСЪЩЕСТВИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ОБЩИНА КАРЛОВО И ОФРОУД КЛУБ "4Х4 КАРЛОВО"
      КЛУБ "4Х4 КАРЛОВО" СТАРТИРА ЗА ПЪРВИ ПЪТ В НАЦИОНАЛНИЯТ ОФРОУД ШАМПИОНАТ СЪС СВОЙ ЕКИПАЖ И ДЖИП МЕРЦЕДЕС Г-КЛАСА
      ПОЖЕЛАВА МЕ ВИ ПРИЯТНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ
      за повече информация:0889207831
      Чети внимателно
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

        200МЕТРА ПРЕДИ ГР.БАНЯ НА ПЪТЯ ПЛОВДИВ КАРЛОВО ИМА МОСТ НАД РЕКА "СТРЯМА".ТОЧНО ДО НЕГО ЩЕ ПРЕМИНАТ ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ЗА КАРЛОВО.

        Коментар


        • #5
          Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

          А каква е дълбочината на реката там до или над метър.

          Коментар


          • #6
            Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

            Знам го моста и реката не е мн дълбока метър едва ли....Но след като отидат в карлово само на битака ли ша се моткате?Щото "Град Карлово и околностите"...ми то около карлово е пълно със села.Зема ми пиши малко повече инфо на ЛС ако искаш или тука,щото ми е мн интересно.

            Коментар


            • #7
              Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

              РЕКАТА НЕ Е ДЪЛБОКА НО МЯСТОТО Е ХУБАВО ЗА ПУБЛИКА,ЖУРНАЛИСТИ,ТЕЛЕВИЗИЯ.А ИНАЧЕ НЕМОГА ДА ТИ КАЖА ЦЯЛОТО ТРАСЕ ЗАЩОТО НЕГО ЗНАМ/А ОЩЕ ПОВЕЧЕ АЗ ЩЕ УЧАСТВАМ/.ЗА ТОВА ОРГАНИЗАТОРА "ГЛАДИАТОР"ДАВА ЗАСЕГА ТЕЗИ ДВЕ МЕСТА -МОСТА ДО БАНЯ И БИТАКА В КАРЛОВО.НА БИТАКА ЩЕ ИМА МУЗИКА ,ЛАПАЧКА И МНОГО ДЖИПОВЕ

              Коментар


              • #8
                Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

                Хахах ок Сигорно ша има и глутница цигани който ще продават кибабчета от кучешко хах...Мерси за инфото.

                Коментар


                • #9
                  Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

                  А може ли да попитам закво на 4 май,щото 4-ти е петък до колкото мога да смятам и тва част от пловдивското ли ще е щото по новините казаха че щяло да мине през карлово или на карлово си е отделно?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

                    това е програмата
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

                      ПРИЯТНО ЕМОЦИЯ
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        Re: КАРЛОВО-4 МАЙ-ЕТАП ОТ BALKAN OFFROAD RALLYE 2007

                        Хехех пак познах че ще има кебабчета от кучета Дай малко повече снимки ,че аз гледах само старта....в карлово

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X