Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Метални тасове за Фиат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Метални тасове за Фиат

    Бях много хепи като си закупих тасове за ретро Фиата 1500Л .Но за съжаление нестанаха .Ако някой има нужда или заменя за моя модел ще е супер. Голяма борба пада с начина на реставрация на някои части.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Метални тасове за Фиат

    Колега до колкото мога да видя джантите ти са май от жигула не съм сигурен на 100% обаче.И ако е така трябва да търсиш тасове от жигула .

    Коментар


    • #3
      От: Метални тасове за Фиат

      Наистина потърси от Жигули. Ако стане размера - имаш варианти:
      - ВАЗ 2101/02/03 - те са като на ФИАТ 124 1200, само нямат надписа ФИАТ по средата. Ето какви са моите - ВАЗ 2101 1973г.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005702213-big.jpg
Прегледи:1
Размер:41.8 КБ
ID:5179699
      - Полски ФИАТ - те са плоски.
      - ВАЗ 2106 - имат черна пластмасова точка в центъра, имат друг релеф и най-много приличат на оригиналните на конкретния ФИАТ.
      От трите варианта най-лесно ще намериш нови за ВАЗ 2101.

      Коментар


      • #4
        От: Метални тасове за Фиат

        Исках да са оригинални.

        Коментар


        • #5
          От: Метални тасове за Фиат

          Привет и от мен !
          Същата Фиатка като твоята имаше и дядо, преди бащата да направи няколко салта с нея през ранните 70-те
          Не разбрах - защо не са станали ?
          Аз имам подобен проблем - купих си чрез е-бей едни тасове за за моя Фичо 850 - само че джантите са ми гнили и се оказа, че не могат да бъдат възстановени... сега си търся 12" с рогчета, но няма - само за Фиат 126Р, които са без рогчета за тасове... Мислил си да ги завинтиш към настоящите джанти подобно на едновременшните пластмасови тасове за Волга с планка между 2 болта на джaнтата и едни хромирани винтове отстрани на емблемата към таса ?

          Коментар


          • #6
            От: Метални тасове за Фиат

            От жигула не стават ,същия диаметар са като мойте

            Коментар


            • #7
              От: Метални тасове за Фиат

              Имам две комплекта капаци-за ВАЗ 2101 и за 2106.Тези за 2106 са нови,а за 2101 са понагънати.Ако на някой ще му свършат работа.......

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X