Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Газ21 Волга

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за Газ21 Волга

    Здравеите, на скоро се вкарах в един индииски филм,по точно правя услуга на познати а именно да се препипа основно ходовата час на Волгата им (газ 21) .Та проблема ми е : от къде да намеря оси за горните носачи с прилежаштите им гаики.Благодаря предварително на всички които вземат някакво отношение по въпросами

  • #2
    До: Части за Газ21 Волга

    Магазин Мототехника 2000 на ул Магахан кв.Хаджи Димитър Успех

    Коментар


    • #3
      До: Части за Газ21 Волга

      Резбовите втулки стават от Жук.При нас във Варна съм ги виждал по магазините. Преди години като ремонтирах предницата на нашата ГАЗ-21М ползвах такива а сърповете наварявах и след това на струг
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        До: Части за Газ21 Волга

        Все пак е предница,и не ми се рискува с наваряване,а и гаиките са по особени,по малки от гаиките на долния носач

        Коментар


        • #5
          До: Части за Газ21 Волга

          Първоначално публикуван от charki91 Преглед на мнение
          Все пак е предница,и не ми се рискува с наваряване,а и гаиките са по особени,по малки от гаиките на долния носач
          Наваряването да не те притеснява стига да се спази технологичния процес. От Жук-Ниса резбовите втулки са същите както ги описа. Невярвам да намериш части точно за ГАЗ 21 освен ако не са от някой донор и ако не са смазвани познай дали ще са в добро състояние.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X