Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам Шкода 1000MB

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам Шкода 1000MB

    Купувам Шкода 1000MB тел.0887417199 или на Л.С.

  • #2
    От: Купувам Шкода 1000MB

    Нали знаеш как се превежда на български абревиатурата 1000МВ ? 1000 мъки и болести
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Купувам Шкода 1000MB

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Нали знаеш как се превежда на български абревиатурата 1000МВ ? 1000 мъки и болести
      Не е точно тъй ве Станьо - Хиляда малки белички, нали е от Млада Болеслав. За такова нещо питай във форума на Шкода. Скоро се продаваше такава из пазарджишко.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Купувам Шкода 1000MB

        Точно така - 1000 малки бели... Икономично, движи се, ама все ще се намери каква дреболия да човъркаш по нея (то там големи неща няма )...
        Уф, това нещо доста ръждясваше... Нашата бе 64г, и края на 80-те се наложи да сложим с баща ми допълнителен под, защото бяхме станали като Флинтстоун ...
        И не само допълнителен под, но и дублаж (2мм ламарина) на силовите елементи на предния мост.. И другият им голям кусур бе прегряването на двигателя заради лошо конструираното охлаждане (не се обдухва от насрещен поток)..
        Но предполагам колегата знае за какво става въпрос и къде да гледа щом е тръгнал да търси такъв раритет ...
        Успех с търсенето
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам Шкода 1000MB

          Колеги,няма ли малки болести?

          Коментар


          • #6
            От: Купувам Шкода 1000MB

            Аз имам две. Едната е 1000 МВ, почти комплект. Другата е 1000 МВХ...
            Ето тема за размисъл.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X