Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам стоп за Балкан МК 50-3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам стоп за Балкан МК 50-3

    Преди няколко дни си взех едно доста запазено Балканче, което вероятно ще може и да се регистрира.Моторчето беше комплектно до момента,в който трябваше да го транспортирам.Вероятно при друсването на пикапа в някоя дупка се е счупил стопа на Балканчето.Така че ако някой има здрав стоп или дори само пластмасата, които не са му нужни- да пише в темата или да ми се обади по телефона: 0888391493 - Иван.

  • #2
    От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

    А не искаш ли да минеш през Шумен и да ти подаря едно цяло Балканче за части? Май му липсва само предната капла с гумата. Условието за подаръка е да си го свалиш сам от тавана ми, без да ме караш аз да го нося по стълбите 4 етажа.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • #3
      От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

      А би ли ми изпратил снимки ? Може и на електронната поща: ivesselinov@abv.bg

      Коментар


      • #4
        От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

        Шуменското Балканче, ако е от този модел, се нареждам за някои части или цялото. Да реставрираме със сина неговото.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004324956.jpg
Прегледи:1
Размер:179.6 КБ
ID:5683661

        Адаш, в олх-а има доста обяви за Балканчета на части, все някой ще има.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

          Благодаря за насочването към олх-а, ама поне от обявите за части не попаднах на това ,което ми е необходимо. А иначе към Балканчето,което предлага колегата paunoff проявявам жив интерес.Просто очаквам снимки,когато има възможност да направи и да се разберем за по-нататък.

          Коментар


          • #6
            От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Шуменското Балканче, ако е от този модел, се нареждам за някои части или цялото. Да реставрираме със сина неговото.
            [ATTACH=CONFIG]828938[/ATTACH]

            Адаш, в олх-а има доста обяви за Балканчета на части, все някой ще има.
            Не е такова. На пръв поглед моето е с различни фар, стоп, резервоар и ауспух.
            За снимките, ще видя какво мога да направя довечера като се кача на тавана, за да инспектирам пораженията от пороя онзи ден и дъжда от снощи.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • #7
              От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

              Не се притеснявай,не е спешно!

              Коментар


              • #8
                От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

                А колега,ГАЗ 69,би ли качил снимка на твоето балканче,понеже тези машинки са ми голяма страст.Ако не е проблем,ето снимка на единия ми Балкан 50 :
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1070109_467572880005974_389545562_n.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5683714
                Ако имаш някакви въпроси,насреща съм!
                Поздрави,Момчил!
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

                  Разбира се,че ще кача снимки.Само трябва да посветне времето малко.Моето е от същият модел като твоето.Само дето не изглежда чак толкова добре! Колкото до въпроси - имам. Не ми дава искра на свещта и се чудя откъде да подхвана търсенето.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

                    Започни с зачистване на чукчето,ако е седяло много време.Ако пак няма искра,направи и центровка(при мен най-идеално работи при 1.3мм преди ГМТ),ако пак няма напредък,пиши.
                    Поздрави!
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам стоп за Балкан МК 50-3

                      До
                      Driftacha
                      Здравей, би ли споделил от къде мога да намеря пластмасовият надпис на левият капак Балкан 50?
                      Извинявам се, че пиша тук но пощенската ти кутия е пълна и не мога да изпатя л.с.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X