Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся външни камерни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся външни камерни гуми

    Здравейте! Започнал съм един проект и търся външни камерни гуми 15 цола по възможност нови, защото имам много, но всички са остарели. В бг сервизите никъде не намирам. Можете ли да ме насочите? Благодаря предварително! Утре ще мога да дам и точните размери.

  • #2
    От: Търся външни камерни гуми

    Камерни казваш на тези с вътрешна гума нали? Ако е така няма никакъв проблем да сложиш вътрешна гума на обикновена безкамерна гума.
    Кольо Динев

    Коментар


    • #3
      От: Търся външни камерни гуми

      Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
      Камерни казваш на тези с вътрешна гума нали? Ако е така няма никакъв проблем да сложиш вътрешна гума на обикновена безкамерна гума.
      Може би човека търси ретро вида на гумите , а не това да са с вътрешна гума.
      Скоро гледах интервю със собственика на ретро музей. Там му зададоха въпроса от къде намира гуми ( марка Вида) за автомобилите.
      Той отговори , цитирам - от никъде , вече не се намират , навремето купих 2-3 склада на мототехника и сега имам към 200 бройки.
      Леко отклонение , де та дано намери колегата.

      Успех

      Коментар


      • #4
        От: Търся външни камерни гуми

        Точно. Размерите им са много специфични, тесни и високи, шарката също.

        Коментар


        • #5
          От: Търся външни камерни гуми

          Собственикът на музея да не е човекът от тази: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185909 тема. При наличие на „към 200 бройки", сигурно е възможно да се разберат по съмишленически с питащия от тази тема.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            От: Търся външни камерни гуми

            Купил 2-3 склада на Мототехника. Ама кой складове точно, с какви гуми, историята мълчи.

            Коментар


            • #7
              От: Търся външни камерни гуми

              Ако това,ще ти помогне-напиши в гугъл ,,гуми за волга и бусове,, и там на първо място излизат нови видинки 15ки,които се продават от човек от Пловдив

              Коментар


              • #8
                От: Търся външни камерни гуми

                Колеги гумата старее от самосебе си . Аз лично не бих рискувал да карам с 30+ годишни гуми .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Търся външни камерни гуми

                  Най-добрия вариант е човек да си вземе нови гуми с ретро шарка.Големите производители предлагат различни модели и размери гуми за класически автомобили,но струват пари.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся външни камерни гуми

                    http://olx.bg/ad/prodavam-gumi-vida-...tml#a02b7bbdf0

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X