Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

    Страхотен е тоя!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #47
      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

      Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
      http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...8&slink=8kx4xy

      Симпатяга изглежда

      Тва е с манивели по прозорците, вдига 100 за седмица и няма климатик

      Аз пак да питам - ежедневка ли търсим или нещо за реставрация?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

        7 бона за 200 дизел и аз не бих дал
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

          Малко коли в тоя свят са здрави като Мерцедес 123 . Моя беше поне на милион смених му едни сегменти и лагери и мотора работеше като нов .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Малко коли в тоя свят са здрави като Мерцедес 123 .... .
            Всъщност след 123 ката започва конфекцията...

            Коментар


            • #51
              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

              124???
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                Търсите колекционерска кола, която да е евридейка, но да е за малко пари, до 3 бона ли? Малко нереално ми се струва и несериозно.
                Цената на последния мерцедес от линка си заслужава, просто тук няма реален пазар на коли, а и колекционерите са много малко. Познавам човек с два Аденауера в гаража и няколко други редки бройки, но не се афишира.

                Коментар


                • #53
                  От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                  Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                  Всъщност след 123 ката започва конфекцията...
                  Имам един комшия в квартала на времето изкара доста години в Ирак . Някъде като се прибра през 1988 година си докара от Германия един 123 240 Д . За всичките години една нова част не сложи в тая кола всичко кърпеше с тел и подръчни средства всичко тропаше и дрънкаше по нея но вървеше . Така до миналото лято когато съединителя се скапа взе си един 124 и най накрая върна на вторични 123ката . Такава душманска експлоатация на кола не съм виждал и тя да издържи повече от 25 години .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                    Всъщност след 123 ката започва конфекцията...
                    Всъщност, ако става въпрос за Мерцедес , конфекцията започна доста по-късно : откъм 2000-та година . Или по-точно : от момента в който напълниха колите с електронни чекии и компютри, за да заприличат на останалите марки.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Всъщност, ако става въпрос за Мерцедес , конфекцията започна доста по-късно : откъм 2000-та година . Или по-точно : от момента в който напълниха колите с електронни чекии и компютри, за да заприличат на останалите марки.
                      Няма да питам от къде знаеш,че знам от къде.

                      Няма нищо лошо в една запазена 124ка с правилния мотор в добра година,няма нищо кофти и в една 140ка ако иска и може човек да рови по нея,гледана 210ка с добър дизел също е добра машина.Ако искаш да заобичаш Баварец......си купуваш 220ка от първите години ма гледаш и да не е с еарматика,че купона да е пълен.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        124???
                        Прав си, и според мен там, със 124 и 140, свършва ерата на това, което "Мерцедес" олицетворява, а след това идва висок клас пластмасова конфекция,
                        но, поради простотата и надеждността си, 123-та се е доказала във всякакви климатични условия, а и видове терени, и затова е легендарен модел, който е допринесъл марката да е добре позната от Африка до Скандинавските страни.

                        P.S. Със скандинавски произход е една друга легенда, към която имам симпатии, но това е друга тема.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #57
                          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                          http://www.coches.net/mercedes-benz-...8878-covo.aspx Аз лично съм фен на 124.Тука,в испания има доста 123ки,ма хубавите са си пара.Иначе това си е кола,която ти служи,не обратното,упех с търсенето

                          Коментар


                          • #58
                            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                            На мене любимия ми до ден днешен Мерцедес е 123 комби 300 ТД . На времето си търсих доста години такъв но и в Германия не попаднах на читав за прилични пари . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:meee77_03_498fdb4c7bb10.jpg
Прегледи:1
Размер:76.1 КБ
ID:5636069
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                              Уникално здраво , скучно работно магаре с динамика на Икарус и много чар...
                              За по-новите - имам поглед върху няколко модификации, като най-отвратителни са А-класата и Смърта.
                              Любимката ми е УНИКАЛНО запазено 124 купе, което не ползвам, заради двете врати.
                              Сега карам бензинов 3.2 w210 автомат и търся още един такъв за жината. Задължително бензин, автомат, неръждив, не по-малък от 3.2, по възможност редовия шестак.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0760.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5636135Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0756.jpg
Прегледи:2
Размер:177.4 КБ
ID:5636136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0138.jpg
Прегледи:2
Размер:185.9 КБ
ID:5636137Натиснете снимката за да я уголемите

Име:108_0879.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5636139Натиснете снимката за да я уголемите

Име:108_0881.jpg
Прегледи:1
Размер:170.1 КБ
ID:5636140Натиснете снимката за да я уголемите

Име:108_0884.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5636141
                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Брех, че са ми разбъркани снимките - не мога да намеря една отлична, ама много отлична 123-ка, която е позната на всички писали в темата - без автора - и тия снимки биха накарали мбенца да се разплаче.

                                Пламене, кога я продаде, да и намеря фотосесията и да покажа на колегата какво трябва да търси..
                                като една бяла лястовица..
                                надали ще намери като твоята..

                                Две от големите ми любови!
                                много автомати-слаби резултати!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X