Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

    Привет,колеги!Търся една много рядка част за шкодите,а именно арката(или нещо като ламаринен подкалник),която е поставена зад веждите на задните калници и служи за предпазване на навлизането на вода и кал.Ето линк към частта,за да се сетите за кое ви говоря: http://www.aci.sk/76...u-l_d10548.htmlОт една седмица,къде ли не се обаждах,магазини,частници и други обяви в интернет,но не мога да намеря такава част в България.Имаше и вариант да си изрежа от някоя Шкода на части или от някоя автоморга,но си мисля че ще са изгнили.Може ли да ме посъветвате къде има в България чисто нови(или ако някой човек пък от форума има,също да ми пише)понеже ми трябват спешно четири броя!Благодаря Ви предварително,колеги!
    Поздрави,Момчил!
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

  • #2
    От: Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

    Още се търсят две леви и две десни арки!
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • #3
      От: Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

      Това ново само от интернет по чешки сайтове нещо,тук надали ще го намериш ново,ако не, проспособявай от нещо друго с преправяне и прекрояване,това е някакъв вариант.Навремето първата кола ми беше ШКода 100С ,доста кърпене падна докато заприлича на кола ,но с кроене ,чука мамата и оксижена /тогава нямаше друго/,стана кукла.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        От: Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

        Вносителят на шкодови части, който евентуално може и да ти намери нови е в Казанлък. Ако не си му звънял - 0431 65576 и 087 9635005. Да знаеш обаче, че новите вежди, прагове и т. н. са с ужасно качество, но все пак се произвеждат. За подобен вътрешен елемент едва ли ще има голямо значение качеството, ако въобще някой го произвежда.
        А ти всъщност защо търсиш подобна част - колата ти е изгнила, ударена или ти трябват за друго? Питам само от любопитство, но по принцип опитните майстори дори биха се справил по-лесно, ако закърпят детайл, вместо да присаждат наново...

        Коментар


        • #5
          От: Шкода 105, 120, 130 арка(подкалник) за задните калници

          Благодаря много,колега!!!Ще му звънна!Иначе ми трябват,като вежди за калник на друг автомобил(раздувки).Видях,че в една тема бяха използвани за това!
          Отново,благодаря!
          Момчил!
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X