Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражна разпродажба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гаражна разпродажба

    Поради нов проект, трябва да разчистя малко колекцията.
    1. Мъжки велосипед Балкан 26", от 80-те. Пълен оригинал, абсолютно комплектен. Дори инструментите и резервната шлауфка за цефките са в кутийката. Седи му и стикера с цената. Цена 65лв.
    2.Мотоциклет Балкан С2 - комплектен, бракуван, има голям талон. Цилиндъра е свален, динамото е свалено. Евентуалният купувач може да си избере части или аз да му го сглобя. Цена 600лв
    3. Още 3 Балкана на части. Изпращайте запитвания за части. Имам и някои нови.
    4. Рама от ИЖ П(Ю)3 - 35лв
    5. Рама от Ява 353 със стар талон - 50лв
    6. Задна капла с барабан и шарнир от ЧЗ крос 250. Липсват няколко спици - 60лв, подарък гума.
    7. Цяла седалка от МЗ РТ 125 - 20лв
    8. Предна капла 21" с барабанна спирачка. Без спирачния механизъм - 50лв, подарък гума.
    9. Триколка Вятка МГ-150. В движение, напълно оригинален вид, без липси. Има номер и служебна бележка от КАТ-Плевен, че талонът е при тях. Цена 2000лв.

    Всичко, освен триколката е във Варна, тя е в близко село. Всичко може да пътува с куриер. Цените подлежат на договаряне.
    0897808254





  • #2
    От: Гаражна разпродажба

    Купувам колелото. Писах ти в другия форум.

    Коментар


    • #3
      От: Гаражна разпродажба

      Колелото отиде при Боби, да си го кара с кеф.
      Малко информация относно най-ценното в разпродажбата - триколката.
      100% оригинал, без никакви доработки и побългарявания.
      Липсват само два тенекиени капака, за които имам чертежи.
      След 20 годишен престой, запали от първия път, така си пали винаги.
      Сложих и нови вътрешни гуми, остава да регулирам спирачките и да изчистя резервоара и е готова за каране.

      Коментар


      • #4
        От: Гаражна разпродажба

        Колелото е перфектно,а колегата Иван е точен и коректен,за което му благодаря!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X