Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

    Здравейте колеги

    имам един мерцедес 123 ,който започнах сам да кърпя ,но не ми стига времето ,а и работя бавно понеже съм много взискателен ...
    Трябва ми кадърен и най-вече съвестен майстор ,който не обича да си претупва работата ,нагледал съм се на такива. Искам да закарам колата на песакоструй първо и тогава да я изкърпим. Похвалете ми някой подходящ човек от Варна, благодаря!

  • #2
    От: Търся кадърен майстор тенекeджия във Варна?

    Първоначално публикуван от Phantomaz Преглед на мнение
    Здравейте колеги

    имам един мерцедес 123 ,който започнах сам да кърпя ,но не ми стига времето ,а и работя бавно понеже съм много взискателен ...
    Трябва ми кадърен и най-вече съвестен майстор ,който не обича да си претупва работата ,нагледал съм се на такива. Искам да закарам колата на песакоструй първо и тогава да я изкърпим. Похвалете ми някой подходящ човек от Варна, благодаря!
    Никой ли не знае такъв човек? Някой който се занимава с реставриране на автомобили?

    Коментар


    • #3
      От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

      Аз знам,ама не знам как да ти го препоръчам....Всеки си има критерии - на едни един им харесва,на други не!Иначе мога да те свържа с един познат,при който се правят такива коли!
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • #4
        От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

        Колега съмнява ме някой да ти предпоръча майстор !
        Сам си писал , че си го почнал и го правиш бавно защото си взискателен.Едва ли ще те устройва цената за реставрация на такъв автомобил която със сигорност ще прехвърли неговата пазарна стойност!
        Друго е ако търсиш някой който просто да я изкърпи и да я боядиса!
        Uaz 469 2.4 D MB
        KTM 600 ROTAX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

        Коментар


        • #5
          От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

          Ясно ми е ,че никой не работи без пари. Не вярвам да няма някой тенекеджия ,който да си разбира от работата и да не претупва това което прави ,не искам да стане лъскав и след 1 година да се надигне боята...

          Колега
          jouzzin

          ако искаш ми пиши на лично за телефона на човека ,който предлагаш ,ще поговоря с него. Благодаря.

          Коментар


          • #6
            От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

            Колега,намери ме в Скайп-а ще ти обясня къде да го намериш
            TLC 120 Prado
            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

            Коментар


            • #7
              От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

              Над обръщача на почивка във вилната зона живее един. Доста от колегите го познават. Възстановил е доста ретро автомобили. Със сигурност ще ти свърши перфектна работа! Берлие-то, което е гвоздея на всяко ретро рали Нептун, е реставрирано от него. Ако искаш ще те заведа, комшия съм му и живея наблизо.

              Коментар


              • #8
                От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

                goshito , колега

                дай ми по някакъв начин телефона на комшията си да се чуя с него, благодаря ти!

                Коментар


                • #9
                  От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

                  Човека за който говоря аз е друг.Сервиза им е на крайезерния път!
                  TLC 120 Prado
                  Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

                    Първоначално публикуван от goshito Преглед на мнение
                    Над обръщача на почивка във вилната зона живее един. Доста от колегите го познават. Възстановил е доста ретро автомобили. Със сигурност ще ти свърши перфектна работа! Берлие-то, което е гвоздея на всяко ретро рали Нептун, е реставрирано от него. Ако искаш ще те заведа, комшия съм му и живея наблизо.
                    Бат Марин е човека, за който казваш, но е суперангажиран. Реставрирането на една 123-ка може да отиде и над 5000лв. Зависи.
                    За едно изкърпване и пребоядисване, ако става на въпрос всеки от тези със сервизите ще се справи, осоненно ако му висиш на главата и не се пазариш за по-тънко да мине.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся кадърен майстор тенекиджия във Варна?

                      точно за бат Марин говорех. Виждали сме се, гледал съм му майсторлъка и е наистина много добър. Но му нямам телефона, за съжаление! Все някой от колегите може да го има и да ти го даде. От мене успех

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X