Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-24 Водна помпа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ-24 Водна помпа

    Трябва ми водна помпа за Волга. Моята има течове
    Благодаря предварително!!!!
    Последно редактирано от м20_маниак; 30-11-10, 18:48.

  • #2
    От: ГАЗ-24 Водна помпа

    Първо кажете къде се намирате, за да можем да ви насочим. По принцип тези водни помпи се ремонтират, но си трябва и малко опит.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #3
      От: ГАЗ-24 Водна помпа

      Има поне два модела водни помпи моята беше с един ремък и беше доста по различна от следващия модел с двата ремъка. Старата като мойта има един странен луфт в оста който се появява още същия ден като смениш всичко и с него си работи докато износи фибъра . На времето мойта я правих два пъти и вси си беше така 12 години.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: ГАЗ-24 Водна помпа

        Оригинално на всички Волги 24 е голямата водна помпа с два ремъка. На твоята Волга е била монтирана водна помпа от Волга 21 която става с леки доработки. На Волга 24-10 водната помпа не е на главата, а е на блока.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          От: ГАЗ-24 Водна помпа

          Моята ГАЗ 24 беше от първите 10 внесени в България през 1970 година дядо ми я беше купил от кореком с долари от пет годишно гълтане на пясък на язовир Асуан в Египед където е бил главен инженер по монтажа на турбините. Интересното в случая е че от десет осем катастрофират поради заводски дефект на кормилното управление кормилния прът е в несъосност с оста на кормилната кутия и износва шлиците и превърта целия възел. В последствие на това място за да обира некъосноста е поставено гумено каре. Двама са късметлии защото просто не са си карали колите . Тогава дядо ми баба ми и сестра ми ги спасява само господ били са на екскурзия в Полоша спират на едно крайпътно мотелче да си налеят вода и при потеглянето със сравнително ниска скорост колата остава без управление пада в една крайпътна канафка и се преобръща. После цялото купе и предния мост са сменени тук за сметка на завода производител.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X