Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реставрация на MZ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Реставрация на MZ

    Нямам идея... Сега не съм на село трябва да проверя но най-вероятно са изгубени... От твоите 5 мзета ще можеш ли да ми продадеш нужните такива в случай че ги нямам ?

    Коментар


    • #17
      От: Реставрация на MZ

      Не. Аз не продавам части.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • #18
        От: Реставрация на MZ

        Като прочетох темата,и ми стана пределно ясно защо човека навремето го е разглобил така и е скрил частите...

        Коментар


        • #19
          От: Реставрация на MZ

          Първоначално публикуван от dashev_ec Преглед на мнение
          Като прочетох темата,и ми стана пределно ясно защо човека навремето го е разглобил така и е скрил частите...
          Защо според теб ?

          Коментар


          • #20
            От: Реставрация на MZ

            Първоначално публикуван от aironhight Преглед на мнение
            Защо според теб ?
            За да свикнеш да караш мотора само на предно колело.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #21
              От: Реставрация на MZ

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              За да свикнеш да караш мотора само на предно колело.
              ММм не точно :Д Брат ми често го е взимал за разходка без да пита и се е пребил...

              Коментар


              • #22
                От: Реставрация на MZ

                Преди години гумените пиньони бяха кът, възможно е да го е разглобил заради това и в последствие да е сложил другите части които са били там на друго място за да не ги загуби, но в повечето случай се получава така, че ги е скрил от себе си и едно по едно са захвърлени някъде от някой друг който изобщо не е знел за какво са. Поне в къщи на дна пъти става така. Баща ми имаше киевка която заради спукана задна гума остана само двигателя.....

                Коментар


                • #23
                  От: Реставрация на MZ

                  Здравейте пак! Надявам се сте изкарали весело Великден Та мотора го сглобих намерих му частите, но изкочиха други проблеми. Нещо със скоростите. Ако може да ми кажете как вървят скоростите (до колкото знам са 1 - неутрал - 2 -3 -4). Също така предната спирачка като я стисна и не се връща. Не съм я отварял. Другото което ме притеснява е , че задната спирачка като я натисна до края и гумата продължава да може да се върти с ръка... Като я гледах преди да я сложа нищо и нямаше... Дайте мнения. Също така препоръчайте ми масло за двигателя и такова дето се смесва с бензина. Извинете ме ,че задавам толкова глупави въпроси, но не съм наясно...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X