Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R45 cafe racer

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW R45 cafe racer

    Преди няколко месеца (3 може би) получих факс от космоса придружен с непреодолимо желание да имам стара Р-ка на БМВ и да си я направя на Кафе рейсър.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0169.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:6015653Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0189.jpg
Прегледи:1
Размер:80.1 КБ
ID:6015652Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0165.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:6015651Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0137.jpg
Прегледи:1
Размер:92.1 КБ
ID:6015649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0135.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:6015648Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0131.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:6015647Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0173.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:6015650

    Реших модификациите да са малко...или по-скоро всички оригинални части се запазват и си изработвам нови....нов държач за оборотомера (километража отпадна), нов субфрейм-опашка, клип - они вместо оригиналното кормило и стъклопластова кафе опашка...остана да наместя стопа, мигачите и номера и за сега е завършен...т.е. може да се кара....ако ми остане желание зимата, ще го разглобя и боядисам.

  • #2
    От: BMW R45 cafe racer

    Браво...Поздравления за идеята ...Интересен проект си замислил...Чакам продължението
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: BMW R45 cafe racer

      Не съм фанат за мото - но супер.
      Бира без ракия - парите на вятъра

      Коментар


      • #4
        От: BMW R45 cafe racer

        Със страхотно начинание си се захванал колега.Ще ти следя темата,за да видя крайния резултат.Интересни машини се получават кафе-рейсърите.И аз съм техен фен,но си бръмкам ендурото

        Коментар


        • #5
          От: BMW R45 cafe racer

          проблема е ,че се захващам с много неща....това с БМВ Р45 съм решил да го направя докрай обаче защото проекта е най-малко амбициозен и сравнително лесен.

          Коментар


          • #6
            От: BMW R45 cafe racer

            а иначе желанието ми за кафе рейсър започна преди година и малко с закупено по пощата кавазаки з 1000


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0176.jpg
Прегледи:1
Размер:74.2 КБ
ID:5486481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0177.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5486482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0178.jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5486483


            купих супермото джанти, преработих задния шарнир( от Ямаха ХТ щото джантите са такова) , боядисах резервара и капаците...тръгнах да го правя от кардан на верига и го зарязах


            Малко преди това и малко преди края на проекта продадох на около 100% загуба...не за парите, просто се бях ядосъл ....това:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0114.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5486485Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0113.JPG
Прегледи:1
Размер:399.2 КБ
ID:5486484

            пак по-пощата междувременно си купих това:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0168.jpg
Прегледи:1
Размер:97.1 КБ
ID:5486486

            много ме радваше как изглежда..... това някъв стар Пух от най-бюджетните...прилича ми на БМХ...снимката е след вложени поне 500лв или повече

            Коментар


            • #7
              От: BMW R45 cafe racer

              Темата може да се преименува на хронология на моята лудост...защото тия проекти са бледо (финансово) изражение на това:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0069.jpg
Прегледи:2
Размер:106.7 КБ
ID:5486487Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0071.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5486488


              това естествено е 'единствена' и уникална кола в света....щото само купето и кормилото са БМВ...всичко друго е Ауди С2.

              но като 'хвърлени пари' БМВ-то не може да бие това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0014.jpg
Прегледи:2
Размер:71.6 КБ
ID:5486489

              Коментар


              • #8
                От: BMW R45 cafe racer

                най-хубавото е ,че всичко в тоя гараж към момента пазарно струва 20% от това което съм давал...но не съжалявам и за миг.

                а и не на последно място....гаража...това може би е единствената смислена инвестиция , скоято събрах под един покрив всичките 'боклуци'

                Коментар


                • #9
                  От: BMW R45 cafe racer

                  Сложи на БМВто едни хубави карбуратори с помпи и пипни още нещо по мотора, че с тея 27 коня може да е кафе, ама хич не е рейсър

                  Коментар


                  • #10
                    От: BMW R45 cafe racer

                    мисля да отскоча направо на цилиндри, бутала, глави и карбове от р65...ако го задържа.

                    а за кафе рейсърите от ония години...всяка себеуважаща 20 годишна се 400-ка, ще ги 'разбие' по всички показатели.

                    Коментар


                    • #11
                      От: BMW R45 cafe racer

                      Кефиш!
                      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                      SXS-Restorations 0886513079
                      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                      Коментар


                      • #12
                        От: BMW R45 cafe racer

                        Puch Maxi S ... първия ми мотор

                        Много корава и идиотоиздържлива машина. Лошото е , че липсват калниците и корите от страни.
                        В Интернет се продават много добри и евтини китове с които пухчето ще ги къса на старт (е почти де) всички тия кафеджийски мотори

                        (Г)аража ти КЕФИ!
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • #13
                          От: BMW R45 cafe racer

                          това е Макси N...най-базовия...хм така и така си у Беч...нема ли части за тия машини (не в нета)...требат ми някой неща...а пък мойте познати в посолството много - много от техника не разбират.

                          Коментар


                          • #14
                            От: BMW R45 cafe racer

                            Пиши ми на лични какво ти трябва , в тукашните сайтове употребявани колко искаш такива
                            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                            Коментар


                            • #15
                              От: BMW R45 cafe racer

                              пружина за манивелата (тоя модел няма педали само манивела), карбуратор с кривка, капачка за резервара. Иначе шофьора на посолството ми е приятел от детството ,ама колкото и желание да има, ще трябва да строшим сигурно 100 евро за телефон...дорде се разберем.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X