Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един по-различен велосипед с двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Един по-различен велосипед с двигател

    Здравей,от къде купихте предната вилка и колко струва.
    pkb@abv.bg

    Коментар


    • От: Един по-различен велосипед с двигател

      Започва нов проект .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3273.jpg
Прегледи:1
Размер:186.0 КБ
ID:5692028

      Коментар


      • От: Един по-различен велосипед с двигател

        Още малко снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3315.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:5693833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3318.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5693834

        Коментар


        • От: Един по-различен велосипед с двигател

          Почти завършен
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3337.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5694008

          Коментар


          • От: Един по-различен велосипед с двигател

            Завършен
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3176.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:5695387

            Коментар


            • От: Един по-различен велосипед с двигател

              Хйде стига с тия велосипеди! Какво общо имат с ретро машините и реставрацията та пълниш раздела с тях? Да не говорим,че повечето хора тук са достатъчно технически грамотни за да им е ясно колко опасни за водача и околните са тия хибриди между китайски велосипед и мотопеден двигател!

              Коментар


              • От: Един по-различен велосипед с двигател

                "Ретро и уникални машини" е форума .Двигателя е "КТМ" от 1977 г. ,а хибрид между китайски велосипед и мотопеден двигател е "уникална машина" ,не мога само да разбера ,защо не се използват личните съобщения за такива подмятания ,а ми се пълни темата с коментари на сърдити и уплашени дядовци. Ако модератор прецени да трие всичко няма проблеми .

                Коментар


                • От: Един по-различен велосипед с двигател

                  Нищо не подмятам,казал съм си го в прав текст! Може да съм дядо според твоите разбирания,но сърдит и уплашен не съм,защото няма аз да се пребия уникално с "уникалната машина".Троши си главата както си искаш,но не занимавай другите с това!

                  Коментар


                  • От: Един по-различен велосипед с двигател

                    Отговорих на въпроса относно това какво общо има темата ми с форума ,а другите сами решават с какво да се занимават.

                    Коментар


                    • От: Един по-различен велосипед с двигател

                      Още малко снимки:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3186.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5695432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3177.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5695433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3178.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5695434Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3179.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5695435Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3185.jpg
Прегледи:1
Размер:158.0 КБ
ID:5695436Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3186.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5695432

                      Коментар


                      • Колега страшни машини правиш, и аз съм фен на моторизираните велосипеди, в САЩ тези велосипеди са много известни от скоро и тук навлизат много, та да те питам сега и аз правя едно такова колело с Руски двигател от резачка Дружба 4, щото ми я дадоха за без пари, ужким мотора е мощен 4 к.с, и заводски с редуктор, но на първа скорост едвам тръгвам, направил съм го да минава през курбел с свободно движение да ползвам скоростите, но пак не върви и мисля да сложа възможно най малката зъбчката която намеря и да я прикача към курбела, тя е 19 зъба, с първа задна която е около 21 зъба,
                        дали ще има промяна според теб, защото не знам какво да правя, ако е от значение аз съм 115 кила успех!!!

                        Коментар


                        • Не се връзвай на мрънкащите. Обикновено са хора, които нищо не са направили със собствените си ръце. Кусури винаги могат да се намерят за всякаква техника.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • Kirilpm
                            Kirilpm коментира
                            Редактиране на коментар
                            "Не се връзвай на мрънкащите. Обикновено са хора, които нищо не са направили със собствените си ръце."

                            Това е редно да стои на голям банер над логото на форума вместо някоя реклама!

                        • Колега, pekisto, искам да те попитам откъде си набави части за италианското двигателче на Garelli.Боря се с един по-голям негов брат, Garelli Gulp, но части няма никъде.Търся чукче, но съм склонен и да сложа някакво електронно запалване, ако е Plug&Play и не се нужаде от акумулатор.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X