Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект К 750 ............

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проект К 750 ............

    Трезво погледнато си мното прав, това което купих за сумата от 700 лв. е един двигател със скорости които освен за скраб за друго не ставаха /накарах го да пали и като стинех съединителя двигателя загасваше/ , продънен резервоар на който му се зави свят от калайдисване / пое около 0.5 кг. калай за да спре да таи/, предна седалка и една капла /задна/, а останалите неща / рама,диференциал с кардан, предница, преден калник, фар, кормило, карбуратори, чупещ се заден калник с панта, задна седалка и динамо, както и нова ел. инсталация/ които добавих към тази скраб която получих преди една година, нямаше да се радвам на този мотоциклет............, ако си ме "прецекал" ти - да си жив и здрав !

    Коментар


    • #47
      От: Проект К 750 ............

      Извинявам се за спама spongi, искам да те попитам само как се казваш?

      пп Мотора е страхотен.

      Коментар


      • #48
        От: Проект К 750 ............

        Името ми е Илия, роден съм и живея в кв."Кючук Париж", а в момента съмна 45 г.. Пораснал съм на/ и между мотори, тъй като баща ми /лека му пръст/, беше монтьор и гаранционен сервиз на Балкан в гр.Пловдив, но не правише само балкани, все още кореняците пловдивчани си спомнят за него-поне тези които са карали мотор. От него научих доста неща, но.......... както и да е, темата беше за Урал К 750 ......

        Коментар


        • #49
          От: Проект К 750 ............

          Знаех си че този двор ми е познат от някъде.Преди около 3-4 години правихме тоците на MZ-то.Бая работа си хвърлил в тоя УРАЛ,мотора е много як,грехота е да го продаваш(мое мнение).Аз сам Матей от Ситроена.
          За много години и успех с продажбата.
          поздрави

          Коментар


          • #50
            От: Проект К 750 ............

            Матьо, трябваха ми пари за друг проект и за това реших да продам мотора, но се справих със ситуацията и мотора вече не го продавам. Като си дойдеш в отпуска ще ти дам едно кръгче

            Коментар


            • #51
              От: Проект К 750 ............

              За кръгчето,ако се видим мисля да се възползвам.Аз още съм в UK и не знам кога ще идвам към BG.Не мога да пиша лични съобщения и затова малко спамим.
              Поздрави и лека вечер.

              Коментар


              • #52
                От: Проект К 750 ............

                https://www.youtube.com/watch?v=8J7eo_-svPc Това беше със стария двигател който беше с рязания блок и с 12 волтовото ладово динамо. В момента мотора е с двигател който не е оризиляван по никакъв начин и дори в автентичният си вид. Работи много добре и също така и изглежда. Дори се снабдих с оригинална германска каска.....ето и снимки............Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140331_172027.jpg
Прегледи:1
Размер:186.7 КБ
ID:5575816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140331_172643.jpg
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5575817Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140331_172730.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5575819 Дано Ви харесат................
                Последно редактирано от spongi; 31-03-14, 21:10.

                Коментар


                • #53
                  От: Проект К 750 ............

                  Приказно изглеждат. Много безаварийни километри с тях!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X