Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любопитна моторетка на пазара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любопитна моторетка на пазара

    Днес, докато уплътнявах времето с безсмислено ровене из мрежата, попаднах на следния мото-ролер: http://motori.cars.bg/m12836. Не съм виждал никога подобно чудо, но ми се видя много симпатично. Може да е интересно за някого от този раздел.

    Уточнявам: нито купувам моторетката, нито я продавам, нито знам кой я продава. Ако модераторите преценят - да трият.
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

  • #2
    От: Любопитна моторетка на пазара

    Бе то за колекционери ама карбуратора му от балканче заедно с кривката
    Последно редактирано от DIMILIEV; 04-06-12, 19:02.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #3
      От: Любопитна моторетка на пазара

      Да и аз това забелязах,даже ако не и целия двигател,само да му е сложен кожуха за въздуха от коляновия вал
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #4
        От: Любопитна моторетка на пазара

        Имах такова през далечната 1975г. Готино моторче, ама вървеше по-бавно от Балканчетата. Мисля, че това си му е карба.

        Коментар


        • #5
          От: Любопитна моторетка на пазара

          И да не е, ако си колекционер ще си го направиш, както си е било...

          Коментар


          • #6
            От: Любопитна моторетка на пазара

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            И да не е, ако си колекционер ще си го направиш, както си е било...
            Здрвеите колеги,по стечение на обстоятелствата обявата е моя,за жалост обаче малко в повече ми доидоха проектите,а от както ми се роди дъщеричката не ми остава никакво време за моторите,именно за това и го продавам,относно карбуратор,кривка,двигател всичко си е оригинално,на двигателя си пише пух,единствено неоргинални по мотора са задните амортисиори,бяха от ява като го взех но в момента съм сложил от балканче/пасват точно по размер,за разлика от явовите които бяха по къси и с втулки/....та това е накратко,ще се радвам да попадне у ценител,които да си го реставрира с кеф!

            Коментар


            • #7
              От: Любопитна моторетка на пазара

              Във Виена много бръмчат с такива .... всеки ден виждам по 2-3 броя , както и старите симсионки.
              Готина моторетка ... даже преди да си купя Веспата ги гледах тези , но цените им в Австрия са по 2 на твоята в евро!
              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X