Обява

Свий
Няма добавени обяви.

балкан 250 с2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • балкан 250 с2

    Здравейте . Имам един мотор Балкан 250 от дядо ми. Мисля че модела е Балкан 250 с2 ,защото е със 4 мигача. Много желая да го реставрирам , но не съм сигурен дали ще може ,защото мисля че номера на двигателя е бракуван. Има ли нещото такова с регистрацията или са ми дали грешно инфо. . Поздрави

  • #2
    От: балкан 250 с2

    Задай си въпроса правилно, за да получиш правилен отговор.
    Какво искаш да кажеш с
    мисля че номера на двигателя е бракуван.
    Ако дядо ти не го е бракувал, значи не е.
    Ако има талона и номера, пишеш един договор на ръка, отиваш в КАТ и прехвърляш на твое име.

    Като имаш въпроси, пиши, ще се опитам да помагам.

    Коментар


    • #3
      От: балкан 250 с2

      Мисля че го е бракувал не съм сигурен. Няма как да разбера ( дядо ми лека му пръст почна) . А иначе първо от къде да започна от двигателя ли да оправям или боядисване, никелиране и т.н.

      Коментар


      • #4
        От: балкан 250 с2

        Ако е бракуван и пак искаш да го върнеш в движение отиваш в кат говориш даваш 30 лв и си готов, така е поне за колите но не съм сигурен така ми каза човек който работи в кат.

        Коментар


        • #5
          От: балкан 250 с2

          Първоначално публикуван от a3rll Преглед на мнение
          Здравейте . Имам един мотор Балкан 250 от дядо ми. Мисля че модела е Балкан 250 с2 ,защото е със 4 мигача. Много желая да го реставрирам , но не съм сигурен дали ще може ,защото мисля че номера на двигателя е бракуван. Има ли нещото такова с регистрацията или са ми дали грешно инфо. . Поздрави
          Я му постни тука една снимка Балкан 250 с оригинални мигачи няма . Това е Балкан 250.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM3345.jpg
Прегледи:2
Размер:143.6 КБ
ID:5316878
          Последно редактирано от sek.1; 08-11-11, 06:39.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: балкан 250 с2

            Ако е с мигачи,най-вероятно става въпрос за Балкан 75см.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #7
              От: балкан 250 с2

              Ако е бракуван става сложно, защото до колкото знам трябва Технотест. Преди няколко години, последно минавах с един мотор внос от Япония и се плащаше към 500лв. Не вярвам във обирджийската система на Технотест, да е станало по-евтино, по-скоро обратното.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • #8
                От: балкан 250 с2

                В момента няма да имам възможност да пусна снимка. Събота-неделя ще ида да го снимам и ще кача тук.

                Коментар


                • #9
                  От: балкан 250 с2

                  Ако е бракуван, минаваш Технотест и с наследниците и договор в КАТ.
                  Технотеста е под 100лв.
                  Не каза откъде си.

                  Има Балкан 250 С2 с мигачи - последните години на производство.
                  Снимката на sek.1 е на М2, по-стария модел от С2.

                  Коментар


                  • #10
                    От: балкан 250 с2

                    От Благоевград съм .

                    Коментар


                    • #11
                      От: балкан 250 с2

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Ако е бракуван, минаваш Технотест и с наследниците и договор в КАТ.
                      Технотеста е под 100лв.
                      Не каза откъде си.

                      Има Балкан 250 С2 с мигачи - последните години на производство.
                      Снимката на sek.1 е на М2, по-стария модел от С2.
                      Качи му някоя снимка да го видя как изглежда с мигачите . Три балкана съм имал все без мигачи . Явно са доста рядки като модел защото не съм и виждал такъв.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #12
                        От: балкан 250 с2

                        По информация на вуйчо ми ( не знам колко е достоверна ) тези са предназначени за износ във Франция , но не съм сигурен. И като цяло са доста редки .

                        Коментар


                        • #13
                          От: балкан 250 с2

                          На Балкан 250 С2 се поставят оригинално мигачи в последните две години на производство - 1970-71. Износ е имало за доста страни, не знам дали от тия с мигачите сме изнасяли, но знам за тези отпреди. Ето и един оригинален С2 с мигачи.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2206406E.jpg
Прегледи:1
Размер:70.9 КБ
ID:5317065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4020221o.jpg
Прегледи:1
Размер:20.2 КБ
ID:5317075Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4020228V.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5317076Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4020231V.jpg
Прегледи:1
Размер:126.6 КБ
ID:5317077
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            От: балкан 250 с2

                            Наистина последните години на производство на Балкан 250 са монтирани мигачи, макар и неугледни - мотора от снимките е наш и е със серийни мигачи.

                            Коментар


                            • #15
                              От: балкан 250 с2

                              Да, снимките Денис ми ги прати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X