Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си Урал 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си Урал 650

    Здравейте,
    искам да си купя мотор Урал 650. намерих една оферта в мобиле.бг но там мотора е тунингован и не ми харесва.Ако някой има стар Урал в гаража и мазата и иска да се раздели с него да пише тук за да уточним цена.Става въпрос за не тунинговани мотори а оригинални.

  • #2
    От: Търся си Урал 650

    В Русе допреди няколко години имаше чисто нови Днепри!На външен вид много си приличат!Позаинтересувай се,може още да са останали.......
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

    Коментар


    • #3
      От: Търся си Урал 650

      Ето тук: 0887 324801 има няколко Урала, в различна окомплектовка. Обади се и питай, собственника е Здравко.

      Коментар


      • #4
        От: Търся си Урал 650

        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
        Ето тук: 0887 324801 има няколко Урала, в различна окомплектовка. Обади се и питай, собственника е Здравко.
        този човек има ли e-mail защото имам проблеми с всички мобилни оператори.

        Коментар


        • #5
          От: Търся си Урал 650

          Успех, аз търсих читав 5 години и накрая си купих Хонда....
          На какво ли не ми се нагледа главата..
          То не бе селски тунинг, предници от ижета, стартери от трабанти, рязани рами и навирани автомобилни гуми.. не е истина... и нито един с редовни документи.
          А производството продължава...
          http://www.ural.com/
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • #6
            От: Търся си Урал 650

            Добре, че си купи Хонда, че да караш, а не само да правиш.
            Производството продължава, но цените са изключително високи и не съответстват нито на спецификациите, нито на качеството.
            Имат си и български вносител и сайт http://www.uralbg.com

            Коментар


            • #7
              От: Търся си Урал 650

              Първоначално публикуван от mini_mania Преглед на мнение
              този човек има ли e-mail защото имам проблеми с всички мобилни оператори.
              Е, и да има...остави твой тел. за връзка-ще му се обадя.
              И в този ред на мисли, какви потребнасти удоелетворява този...никакъв мотор...!?

              Коментар


              • #8
                От: Търся си Урал 650

                А в същия ред на мисли, по колко УРАЛа сменихте преди да се качите на японските си "супермашини"? Щото аз съм карал и бивш милиционерски М-72 със стойка за лека картечница на коша. И на всичкото отгоре имах и други дрехи освен монтьорски гащеризони. Поздрави!
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: Търся си Урал 650

                  Имам приятел, който разглобяваше, боядисваше и обслужваше Урал-и и ги пращаха за Гърция. Някакъв пич там имал десетки такива и купува още.
                  Та при моя познат има един разглобен и подготвен за песъкоструйка. Така стои от 3-4 години. Гръкът ако се е отказал ще питам какви пари ще му иска.

                  П.С> Някъде тук във форума бях срещал един урал с кош, регистриран, който се продаваше за 1800лв /доколкото си спомням/. Намираше се в Драгоман, ако не се лъжа
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся си Урал 650

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    А в същия ред на мисли, по колко УРАЛа сменихте преди да се качите на японските си "супермашини"? Щото аз съм карал и бивш милиционерски М-72 със стойка за лека картечница на коша. И на всичкото отгоре имах и други дрехи освен монтьорски гащеризони. Поздрави!
                    Около 20...,и ако това е лично за мен отвори една нова тема и да ги изкоментираме, аз съм на 50 и задника ми е търкал доста мотори...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся си Урал 650

                      Един "лаишки" въпрос:-какво толкова се чупи в Урала, както и в М72, че да се налага постоянно да ги ремонтираш и почти да не ги караш....а не както примерно Хондата дадена за пример, да я покараш, па после и да я поправиш, после пак...и т.н.??
                      Gnome Rhone AX2 800 1938
                      Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                      Husqvarna Te 510 1989
                      Argvmentvm ad novitatem

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся си Урал 650

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Около 20...,и ако това е лично за мен отвори една нова тема и да ги изкоментираме, аз съм на 50 и задника ми е търкал доста мотори...
                        Значи сме почти набори(52) и коментарите са излишни.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся си Урал 650

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Значи сме почти набори(52) и коментарите са излишни.
                          Ей набори дайте път на младите и те да се покефят малко на Уралчика

                          До Хонда и Урал лесното всеки го може я опитай по трудното.Одеве с един другар си спомнихме вица за Татрите и Кразовете

                          Като пътувах из Русия 95---96 ги имаше навсякъде по 1500 долара чисто новиЧак се чудех откъде са произвели такива количества
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся си Урал 650

                            Първоначално публикуван от gnomerhone Преглед на мнение
                            Един "лаишки" въпрос:-какво толкова се чупи в Урала, както и в М72, че да се налага постоянно да ги ремонтираш и почти да не ги караш....а не както примерно Хондата дадена за пример, да я покараш, па после и да я поправиш, после пак...и т.н.??
                            Нищо, което да не можеш да вържеш с тел и да се прибереш до вас. И Хондата е така.....почти.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся си Урал 650

                              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                              Е, и да има...остави твой тел. за връзка-ще му се обадя.
                              И в този ред на мисли, какви потребнасти удоелетворява този...никакъв мотор...!?
                              Да се движи и да има нужда от ремонт но не голям(пребоядисване ,почистване, смяна на разни лагери)абе все такива работи .да е с двигател който работи, но ако се пипне да работи по-добре. по възможност без кош.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X