Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шкода 1202

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шкода 1202

    Купих си Шкодичка и имам излишен двигател. На някой да му трябва?

  • #2
    От: Шкода 1202

    Първоначално публикуван от vensi Преглед на мнение
    Купих си Шкодичка и имам излишен двигател. На някой да му трябва?
    Качи снимки на шкодичката да я видим.
    А за продажбата прочети тук:http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=15 и тук:http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=12
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Шкода 1202

      Ще пробвам, но да знаеш, че не съм много запознат. Благодарности за насоките.

      Коментар


      • #4
        От: Ретро автомобилите у нас

        Пратих ти ги, че е по-лесно, но и ще ги науча как стават тез неща.

        Снимки:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture_178.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5197699Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture_183.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5197695Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture_184.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5197697Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture_173.jpg
Прегледи:1
Размер:74.8 КБ
ID:5197698
        Последно редактирано от м20_маниак; 03-08-10, 14:24. Причина: Прикачване на снимки

        Коментар


        • #5
          От: Шкода 1202

          м20_маниак ! Благодаря ти за помощта!

          Коментар


          • #6
            От: Шкода 1202

            Честито колега!
            1202 е рядко срещан модел за БГ! Има ги по - малко дори и от по - старите 1200/1201, а твоята изглежда запазена. Надявам се, ще разкажеш малко повече за това как я намери, какво е състоянието й, година на производство, какви са ти плановете за нея...
            Относно допълнителния мотор - ако е от Octavia, но е 1089cm3, пак може да ти е полезен - буталата са му 68mm, докато твоят мотор би трябвало да е 1221cm3, с бутала 72mm, но хода им е 75mm и в двата варианта. Ако си решил, че не ти е нужен - продаваш ли го, или го подаряваш?
            Честито още веднъж за добрата (според мен) находка!

            Коментар


            • #7
              От: Шкода 1202

              Тая Шкодичка в момента изглежда в много по добро състояние. Снимките са от вечерта в която я докарах. Наистина е много запазена. Карана е до последно и беше забравена в една плевня. Собственика я паркирал, не я карал 1 година ... и наследниците му искаха да я продадат. Аз бях така добър да предложа най-добрия вариант. Не знам защо, но по документи се води 1102. Дали е печатна грешка? Предния собственик я е спрял от движение, а иначе е с първа регистрация от01.01.1066г.
              Признавам си, че ми трябва пикап или комби и за това отидох да я гледам. До последно си мислех да я правя работно добиче, но не ми се струва уместно. Има забележки по вътрешен и външен вид, но все пак за това време е била само боядисвана един път и то от хора с желание, но не и възможност.

              Коментар


              • #8
                От: Шкода 1202

                Разделям отговора си на две, защото наричате " Спамене " дългите разговори.
                Та колата си запали от четвърт, но трябваше да му сипя 10 л. бензин, защото уж имало, но пазачите си бяха взели и беше свършил. То добре, че беше само бензин. Смених и кабелите и свещите, защото старите ми се сториха доста "творчески".
                По въпроса за двигателя:
                Мислех си да приема някаква сума с която да си помогна на ремонта, но ще изслушам и други предложения.
                Благодарен съм за всяко едно мнение, информация или съвет.

                Коментар


                • #9
                  От: Шкода 1202

                  Колега, ако случайно още не си го открил, това е още едно подходящо място за тебе и прекрасната находка. Тук мнозина ще изпаднат в екстаз, а и вероятно някой ще има интересна информация http://www.skodaclub-bg.org/forum/

                  Не я прави работно добиче. Тази баба е за паркет и събори!!!

                  Поздрав!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Шкода 1202

                    [QUOTE=DEYAN IYI;1241271]Колега, ако случайно още не си го открил, това е още едно подходящо място за тебе и прекрасната находка. Тук мнозина ще изпаднат в екстаз, а и вероятно някой ще има интересна информация http://www.skodaclub-bg.org/forum/

                    Не я прави работно добиче. Тази баба е за паркет и събори!!!

                    Поздрав!


                    Благодаря за насоката. С риска да се повтарям ще споделя, че приемам всякакви съвети, мнения и насоки.
                    По въпроса за шкодичката се многоумя.
                    То ясно, че ще я правим красавица. Това го проумях, но как...
                    Събирам информация!
                    Благодаря на всички! Приятно съм изненадан от отношението към моята находка.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Шкода 1202

                      Я вижте как изглежда " Старото момиче ". И какъв глас вади само...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9532.JPG
Прегледи:1
Размер:328.6 КБ
ID:5201481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9530.JPG
Прегледи:1
Размер:286.7 КБ
ID:5201482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9533.JPG
Прегледи:2
Размер:212.0 КБ
ID:5201483

                      Коментар


                      • #12
                        От: Шкода 1202

                        Направи едно клипче да го чуем този нейн глас!
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Шкода 1202

                          Само да кажеш какъв жанр да е клипчето. Комедийка?Вече мисля по сюжета!
                          Да знаеш, че съм доста горд с напредъка. Мисля да я продам, обаче.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Шкода 1202

                            А защо я продаваш, колега?
                            Щях да ти кажа, че има такава в Мобил-а, но е твоята.
                            Няма ли да можеш да я поддържаш?
                            Let there be Rock!
                            Opel Rekord C Coupe 1971
                            Opel Rekord D Coupe 1975

                            Коментар


                            • #15
                              От: Шкода 1202

                              Моята е. Вчера я пуснах и не мисля да я задържа. Наистина ми трябва товарно добиче, а не мога да си позволя да имам и тая.
                              Не се оплаквам, но тая ми е трета кола, а четвърта не мога да поддържам. Все пак не искам да разпилявам такава рядка машина. Нека да я вземе някой, но ще видя да отиде в добри ръце. Тази кола не е за всеки! Май ниско съм я оценил? Много се обаждат , а обявата е от вчера.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X