Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волга М 21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Волга М 21

    Здравейте, колеги!
    От вчера и аз съм собственик на ретро автомобил - "черна Волга с бял волан" с първа регистрация 03.08.1962г. Колата е добре запазена, пали, движи се, всичко и функционира, но е бракувана по документи преди половин година. Първоначално е била зелена, но през 1969 г. е пребоядисана в черно. От Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5896418тогава са сменени само праговете преди 15 г. В момента корозията е около праговете. Хрома е в добро състояние. На капака някога Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:127.4 КБ
ID:5896417е имало еленче. С автомобила ми дадоха и технически паспорт на МПС, което е предшественика на сегашния регистрационен талон и в Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:150.1 КБ
ID:5896416него са отбелязвани всички промени на собственоста, регистрационния номер и техническите прегледи. Ще се опитам да кача снимки.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5896415

  • #2
    От: Волга М 21

    Прекрасна машина! Еленче не би трябвало да е имало обаче, това е трета серия с новата маска и без еленче.
    После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

    Коментар


    • #3
      От: Волга М 21

      Като тръгнеш да я регистрираш ми пиши ако нещо не ти е ясно - вече минах по този път с моя Москвич.

      Коментар


      • #4
        От: Волга М 21

        Това е от първите екземпляри от трета серия. Доколкото съм запознат те имат еленче. При мен стои само лайсната по средата на капака. След 1963 г. лайсна на капака няма. При втората серия пък няма лайсни върху предните калници. При мен има и върху калниците и върху капака.
        Последно редактирано от geodj; 08-07-10, 13:07.

        Коментар


        • #5
          От: Волга М 21

          Честито! Какви са ти плановете, пълна разглобка, или по-лек ремонт?
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            От: Волга М 21

            Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
            Честито! Какви са ти плановете, пълна разглобка, или по-лек ремонт?
            Пълно разглобяване и възстановяване в автентичен вид.

            Коментар


            • #7
              От: Волга М 21

              Момци, споделете моля ви как се пуска в движение автомобил "временно спрян от движение" в регистрите? Има ли значение дали е с черните номера? Има ли значение къде се води на отчет и в момента къде е? Каква е точно процедурата? Благодаря предварително.

              Коментар


              • #8
                От: Волга М 21

                С,прекрасна кола си се сдобил.Браво.
                Ще следя възстановяването.Успех с нелеката работа.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #9
                  От: Волга М 21

                  Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
                  Момци, споделете моля ви как се пуска в движение автомобил "временно спрян от движение" в регистрите? Има ли значение дали е с черните номера? Има ли значение къде се води на отчет и в момента къде е? Каква е точно процедурата? Благодаря предварително.
                  Щом е само спрян временно нямаш никакви проблеми да го вкараш в движение! Плащаш си гражданската и отиваш в кат за пререгистрация съответно със договора от нотариоса ако си го купил в това положение

                  Коментар


                  • #10
                    От: Волга М 21

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08072010042.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5192566Ето как изглежда въпросния технически паспорт.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08072010040.jpg
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:5192565

                    Коментар


                    • #11
                      От: Волга М 21

                      Документите за Червения ми Дофин са точно такъв технически паспорт на него е отбелязана датата когато е спрян от движение 76година и фактурата от Кореком В КАТ не го приеха за някакъв важен документ(някои от служителите за първи път видяха такъв ) и искаха единствено да се извади удостоверение за собственост поне този технически паспорт мисля и аз да си го паза като антика разбира се
                      Последно редактирано от zhivko88; 09-07-10, 22:56.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Волга М 21

                        От днес съм вече с възстановена регистрация, регистрационни табели и талон на мое име. Остана само тези дни да мина технически преглад.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Волга М 21

                          Поздравления насъскваш така да спасяваме и бракувани автомобили които не са малко! Лесно ли премина тенотест, колко ти излезе и какво гледаха по колата като изискване и тука в София ли го премина технотеста?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Волга М 21

                            Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                            ..................... Лесно ли премина тенотест, колко ти излезе и какво гледаха по колата като изискване и тука в София ли го премина технотеста?
                            Ще карам по ред. Технотеста си е живо изпитание, имам чувството, че и нов автомобил трудно ще мине. Гледаха абсолютно всичко - спирачки, светлини, изгорели газове. В интерес на истината за някои неща си затвориха очите хората. Минах го в София. Цената беше 156 лв и стотинки.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Волга М 21

                              Честито и от мен. Аз съм горд собственик на МОСКВИЧ 407. Но понеже машината не е мърдала 20 години от гаража,

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X