Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Волга ГАЗ М21Г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Волга ГАЗ М21Г

    вече съм отчаян.
    от около година издирвам Волгата на моя пра дядо и защото знам че сте добри хора можете да ми предложите някакви идеи за по - лесното и намиране или ако сте я виждали да ми кажете къде е .колата трябва да е сива или бежова не може и да не е важното е да е със звезда.

    ИСТОРИЯТА:

    Дядо ми е купил волгата от някакъв доктор.Колата е била резедава след това по погрешка са я боядисали турско синьо мат.Накрая окончателния и цвят е бил сив.След като дядо ми е имал проблеми със сърцето докторите му казали че колата е твърде тежка за него той я е разменил за рено 8 през 1976-77 год.след това тя е отишла някъде в турските села около Айтос от там нататък дирята се губи


    Е това е което знам . ако можете да ми помогнете ще ви бъда много благодарен.

    Мерси предварително.

    ето я и нея:
    Става вапрос за модела от 1956-58 г - 1 серия
    ето снимки за да добиете представа:




    писах и до КАТ:
    добър ден

    искам да попитам дали имате архиви които да показват определена кола от какъв на какъв номер е преминала. но имате ли архиви още от черните номера
    защото издирвам старата Волга на дядо ми.



    а те ми отговориха:
    СТОЛИЧНА ДИРЕКЦИЯ НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ
    О Т Д Е Л “П Ъ Т Н А П О Л И Ц И Я” София 1113, бул. “Драган Цанков” № 33

    Рег.№………..………………
    Дата: ……………… 2010г. Вх. № 1764/30.03.2010г.


    ДО <hri_sim@abv.bg>






    Във връзка с Вашето запитване Ви уведомяваме, чe за получаване на исканата информация, собственика на МПС или упълномощено от него лице е необходимо да подаде молба за издаване на удостоверение. Молбата се подава на гише № 15 в ОПП – СДВР, като в нея се посочва регистрационния номер на МПС. Услугата за издаване на удостоверение се заплаща съгласно Тарифа № 4 на МС в размер на 3 лева.








    Изг.:ХП НАЧАЛНИК:
    Нап.:ВХ
    09.04.2010г.
    гр. София

    Днес като се прибирах от братовчедка ми говорих с един таксиметров шофьор и той ми каза че по селата е виждал такива като зайчарници и кокошарници .Помислете малко и ако се сетите за някоя Волга в някой стопански двор моля ПИШЕТЕ!!!

  • #2
    До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

    Дано я откриеш, пожелавам ти успех
    :eek:

    Коментар


    • #3
      До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

      Всичко опира до 3 те лева.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

        Колега, мога само да ти стискам палци! Но и да ти благодаря за информацията - аз издирвам първата кола на баща ми - жълта Skoda 120 L от 1982-ра, продадена в Русе на летец, работещ в Балчик. Правих доста опити, но не знаех, че в КАТ има официален начин за подобно издирване. Ако имаш още информация по тази тема, моля да я споделиш. Аз също ще пусна тема за Skoda-та или може и тук, но по - късно, че да не откланяме повече вниманието от Волгата.
        Интересно е, дали от КАТ ще ти дадат информация относно адреса на следващите собственици, защото само с регистрационен номер, шансът да я намериш, не се увеличава особено. По селата наистина за заминали доста коли - циганите обикалят за скрап навсякъде и не подбират. За кокошарниците също е вярно - аз с очите си видях ГАЗ 21, в който собственика каза, че гледа пиленца, защото вече не можел да кара... Но беше син и от последните модели, собственика е живял във Варна. Ще пусна и снимка, но не днес...
        Сега се сетих още нещо да питам - имате ли въобще някакви останали документи, в КАТ трябва ли да докажеш това, че сте били собственици преди...?
        Успех!

        Коментар


        • #5
          До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

          за документите трябва да говоря с баба ми.но проблема е че трябва да съм опълномощен от собственика за да получа информацията

          Коментар


          • #6
            До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

            В село Червенци има една бежова , но ако може дай снимки и отзад на модела ,за да ти кажа дали е същия модел

            Коментар


            • #7
              До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

              Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
              В село Червенци има една бежова , но ако може дай снимки и отзад на модела ,за да ти кажа дали е същия модел
              значи 1 и 2 серия са с такива задници:

              Коментар


              • #8
                До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                Първоначално публикуван от ziprok Преглед на мнение
                ... проблема е че трябва да съм опълномощен от собственика за да получа информацията
                е как, нали всъщност се търси собственика...?

                Коментар


                • #9
                  До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                  Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                  е как, нали всъщност се търси собственика...?
                  собственика на МПС или упълномощено от него лице е необходимо да подаде молба за издаване на удостоверение.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                    Задницата е като тази на цветната снимка , паркирана със задницата към пътя,ръждясала,с цвят на боза е ,предницата мисля ,че е като на тези от 58-62 год.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                      Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
                      Задницата е като тази на цветната снимка , паркирана със задницата към пътя,ръждясала,с цвят на боза е ,предницата мисля ,че е като на тези от 58-62 год.
                      Ако имаш път нататък моля те погледни и ми кажи каква е и разпитай дали се продава .ако може я снимай с нещо

                      Коментар


                      • #12
                        До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                        моля ви няма значение коя серия е де що е Волга М21 ако можете снимайте и качвайте

                        Коментар


                        • #13
                          До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                          Добре ако имам път нататък следващата седмица ще се постарая да намеря собственика

                          Коментар


                          • #14
                            До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                            Нещо и на мен не ми стана ясно с тази молба как ще може да се вземе Иначе ти също ми даде мотивация да издиря Дофина на дядо ми само искам да разбера дали КАТ са ти помогнали с нещо ?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Помощ за Волга ГАЗ М21Г

                              Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                              Нещо и на мен не ми стана ясно с тази молба как ще може да се вземе Иначе ти също ми даде мотивация да издиря Дофина на дядо ми само искам да разбера дали КАТ са ти помогнали с нещо ?
                              В писмото на кат изрично пише,че трябва да си опълномощен от собственика.това е проблема а няма друг начин.освен ако не бутнеш 100-150 лв . на някоичиновник в кат или имаш връзки.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X