Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вартбург от 1968

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вартбург от 1968

    Здравейте колеги! Притежавам Вартбург от 1968г - това е един първите Вартбурзи модел 353. Притежавам колата вече 3 години, купих я от един човек от село. Веднъж отивам до кафето и гледам в една улица Вартбурга, отивам до него - видимо няма ръжда, звънах на звънеца и излезе човека. Продава ли се колата - почуди се малко и вика продава се. Колко пари - миии 300лв, запалихме колата, покарах я малко и направо се влюбих - викам си тази кола ще е моя. Веднага кръгом до нас, взех пари и отивам да я купувам - спазарихме се за 250лв. Така изглеждаше колата когато я купих.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от м20_маниак; 17-11-09, 15:41. Причина: правопис

  • #2
    До: Вартбург от 1968

    Митак,а как изглежда сега?
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: Вартбург от 1968

      колата в момента изглежда така
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: Вартбург от 1968

        Сменял съм водна помпа че старата протече сложих от на Опел Кадет че от на по новите Вартбурзи не става.Купих 4 нови зимни гуми Викинг и нов акУмулатор. Лятото колата я полирах, сега търся оригинали тасове - аз имам ама мойте са много ръждясали и седят грозно така.
        Последно редактирано от м20_маниак; 18-11-09, 15:17.

        Коментар


        • #5
          До: Вартбург от 1968

          Първоначално публикуван от mitaka 23 Преглед на мнение
          Сменял съм водна помпа че старата протече сложих от на Опел Кадет че от на по новите Вартбурзи не става.Купих 4 нови зимни гуми Викинг и нов акомулатор. Лятото колата я полирах сега търся оригинали тасове аз имам ама мойте са много ръждяса ли и седят грозно така
          Оригинални тасове за Вартбург като твоя продават във форума на Трабант и Вартбург.

          Коментар


          • #6
            До: Вартбург от 1968

            Браво,на такъв дзвер само люка не съм му пръскал.
            "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

            Коментар


            • #7
              До: Вартбург от 1968

              Да ама човека продава рингове това където е около таса

              Коментар


              • #8
                До: Вартбург от 1968

                Браво, това е много добре да се грижиш за един ретро автомобил, какъвто и да е той. Възхищавам се на такива хора.

                Поздрави!!!

                Да си го караш със здраве!!!
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #9
                  До: Вартбург от 1968

                  Благодаря ама има още бая работа по него сега на пролет съм решил да го кърпя и боядисвам защото е започнал да гние

                  Коментар


                  • #10
                    До: Вартбург от 1968

                    Гледам че си от Пловдив. Ако искаш може да дойдеш на срещите на Москвич в неделя от 18ч на бензиностанция Шел до линиите! Аз тази седмица съм там. Някой път един от колегите и той идва с Вартбург. Може да обменим информация! Поздрави.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Вартбург от 1968

                      Много благодаря за поканата обаче колата зимата я зазимявам и няма да мога да дойда с нея

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X