Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на Волга ГАЗ 22 - комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунинг на Волга ГАЗ 22 - комби

    Мога да се похваля вече съм горд собственик на М-21 комби не е била линеика.Тия дни ще пусна и снимки.Съжалявам предварително,гледам че сте яко запалени,мисля че ще извърша доста кощунства над автомобила.Идеята ми е да монтирам 8-ак(незнам какъв) и автоматична кутия.,но трябва да е много кончета.Ще трябват и други спирачки и т.н.Моля за съвети колата ще е DEMO на фирмата ми.Отвън не искам да се различава тотално от оригинала.Забравих да кажа занимавам се с тунинг на автомобили,но досега не съм правил антики.Ако сте гледали OVERHOLIN по дискавъри,без да се хваля всичко може да се направи.Благодаря предварително за подкрепата.

  • #2
    До: Здравейте

    Ами, добре дошъл.

    Само, само не съсипвай тоя уникат. Поне го остави, да прилича Волга. В същност, това се води ГАЗ 22. Тя е доста внушителна, като размери и вярвай- няма как да не бъде забелязана. Особено, когато муцуната и тавана стърчат с ,,две педи" над тези на останалите. От нея би станала чудесна колесна реклама, стига да не съсипеш изваяната й линия.

    Показвай снимки, да се порадваме.

    Коментар


    • #3
      До: Здравейте!

      Здравей колега.Ако слагаш нещо мощно гледай да е американско под капака V-образен мотор защото има сила.Все пак волгата е копие на американска кола а окачването е здраво но за тунинг и хотрод можеби ще ти е нужно друго . Пиши и давай снимки на проекта за да умуваме заедно тук пък и да обменяме опит .Успех.

      Коментар


      • #4
        До: Здравейте!

        М30В35 , 3.5 литра , шестак е , вгражда се в доста БМВ-та , 218 кончета е , ако го чарджнеш и малко други неща ще извадиш 300-350 от вуле ! Компактен е и ще го събереш в коша , скорости също лесно ще намериш , и като цена за мотор и скорости си до към 1000-1500 лв ! Иначе USA мотор 4.7 или по голям от корвет или камаро ама и те са по 300 коня , ако е от БГ може би ще е за ремонт , тогава е тояга с частите ! Аз ти препоръчвам Европейски мотор , БМВ или МЕРЦЕДЕС , 560 SEL примерно !

        Коментар


        • #5
          До: Здравейте!

          Първоначално публикуван от ogitto Преглед на мнение
          Мога да се похваля вече съм горд собственик на М-21 комби не е била линеика.Тия дни ще пусна и снимки.Съжалявам предварително,гледам че сте яко запалени,мисля че ще извърша доста кощунства над автомобила.Идеята ми е да монтирам 8-ак(незнам какъв) и автоматична кутия.,но трябва да е много кончета.Ще трябват и други спирачки и т.н.Моля за съвети колата ще е DEMO на фирмата ми.Отвън не искам да се различава тотално от оригинала.Забравих да кажа занимавам се с тунинг на автомобили,но досега не съм правил антики.Ако сте гледали OVERHOLIN по дискавъри,без да се хваля всичко може да се направи.Благодаря предварително за подкрепата.
          Поне не слагай неони и телевизори.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: Здравейте!

            И аз мислих 1-во за нещо американско но с подръжката ще е зле.Ще е МВ или BMW.Мисля че,по-голям проблем ще е окачването.

            Коментар


            • #7
              До: Здравейте!

              Неони не,телевизори ДА.

              Коментар


              • #8
                До: Здравейте!

                Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение
                М30В35 , 3.5 литра , шестак е , вгражда се в доста БМВ-та , 218 кончета е , ако го чарджнеш и малко други неща ще извадиш 300-350 от вуле ! Компактен е и ще го събереш в коша , скорости също лесно ще намериш , и като цена за мотор и скорости си до към 1000-1500 лв ! Иначе USA мотор 4.7 или по голям от корвет или камаро ама и те са по 300 коня , ако е от БГ може би ще е за ремонт , тогава е тояга с частите ! Аз ти препоръчвам Европейски мотор , БМВ или МЕРЦЕДЕС , 560 SEL примерно !

                Това е бая здрав двигател, и си издържа сешоар под капака, за мен е доста добър избор.
                '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                И разни BMW-та...

                Коментар


                • #9
                  До: Здравейте!

                  Според мен не си заслужва да се разрушава една класика. Толкова ли свършика голфовете? Тая кола в класически вид с всичкия хром ще е една жива легенда и ако не тука, то на запад ще струва 10 пъти повече от най-тунингованата такава!
                  После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                  Коментар


                  • #10
                    До: Здравейте!

                    Desert ant, не става дума за разрушаване.Tака или иначе руските машини са с необяснимо слаби пърпоретки.Един осмак само ще я направи по-екзотична.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Здравейте!

                      Първоначално публикуван от JoeQ Преглед на мнение
                      ...
                      Tака или иначе руските машини са с необяснимо слаби пърпоретки.Един осмак само ще я направи по-екзотична.
                      Е, хайде сега - градски митове и легенди. Волгата си е достатъчно екзотична и интересна кола, без да се околхозва с какъвто и да било осмак. Същевременно в последните години е раритетна, което я прави по-скъпа като възстановена в оригиналния й вид.

                      ogitto, имай в предвид, че всеки ретро автомобил с тип на каросерията "комби" е по-рядък, съответно ценен, спрямо базовия седан. Не прави изключение и ГАЗ-22 "универсал". Помисли си пак преди да я развалиш.
                      Съвет от мен, ако все пак решиш да я преобразяваш (въпреки, че съм яростен противник на каквато и да е смяна на концепцията) - на Волгата хич не й отива голфаджийския тунинг. Както каза Таргата - не слагай неони и подобни гнусотии. Гледай да и запазиш максимално видът на каросерията - не спестявай лайстните и другите хромирани елементи. Двигател- по избор, но да пасва с минимално преправяне. Ще изглежда добре със семпли лети джанти.
                      Общо-взето - използвай умерено съвременните елементи. Това е тайната на истинския тунинг, а не някакъв сбиращайн от 15 вида автомобили, наблъскан с боклуци от кварталния китайски магазин, които изобщо не си схождат.
                      Последно редактирано от м20_маниак; 09-05-09, 13:33.
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Здравейте!

                        По въпроса за тунинга. Преди години гледах по Дикавъри едно предаване с някой от нашумялите тунинг майстори в Щатите и там човека каза едни думи, дето са останали в паметта ми. "Хубавия тунинг е този, който като го погледнеш да не разбираш че е правен тунинг, а колата да изглежда като излязла от завода." Та и аз си мисля, че в тия думи е истината, а не в "Пернишките" изпълнения.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Здравейте!

                          Отвън няма да се различава от никоя друга споко

                          Коментар


                          • #14
                            До: Здравейте!

                            К'ви тунинги, к'ви 5 лева?
                            Ако държите на ретро машините, то те задължително трябва да се довеждат до вида, в който са излезли от завода... останалото са пернишки изгъзици!
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Здравейте!

                              добре че не съм от Перник

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X