Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волга Газ 21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Волга Газ 21

    Дойде време да представя и нашата Волга 21.
    Колата беше закупена през 2003 в учудващо добро състояние и на реални 20000 км. Произведена е 1967 и през цялото време е била собственост на един и същи човек, който я е ползвал за ходене до вилата. След всяко излизане на автомобила, същия е бил измиван и повдиган на крикове сцел да не улягат ресорите! Също така му е била източвана водата, което създаде проблеми в последствие (двигателя беше забит с котлен камък).




    Колата беше закарана в сервиза, където беше разглобена нацяло изключително внимателно и всяка част беше дефектирана и при нужда сменена





    Следва пълно пребоядисване в оригиналния цвят



    възстановяване на таблото

    поглед под капака


    и крайния резултат




    още снимки тук : https://htftp.offroad-bulgaria.com/bodevb/volgaM21/

  • #2
    До: Волга Газ 21

    Браво колега! Волгата е уникална! Карал съм същата в продължение на една година и никога няма да я забравя!
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: Волга Газ 21

      собственика е бил "мъж в униформа" с 99% сигурност
      Миналата година съдействах за продажбата на една ГАЗ24 на 40 000км също в идеално запазено състояние и с оригиналните гуми
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        До: Волга Газ 21

        Колата и преди реставрацията е била уникално запазена! Аз преди време изпуснах една такава на още по-малко километри, но имаше проблем с документите и тогава не ми се рискуваше, а сега съжалявам
        Последно редактирано от м20_маниак; 13-04-09, 18:04.

        Коментар


        • #5
          До: Волга Газ 21

          Да те питам колега с тази ракета допълнително ли е слагана или е така от завода? Също така искам и да те питам какви други ретро коли имаш?

          Коментар


          • #6
            До: Волга Газ 21

            ракетата е слагана от предишния собственик и беше махната в процеса на реставрация! Имам и други коли - Фолксваген Бийтъл и Мерцедес 200Д 1961 г, но не са започнати.

            Коментар


            • #7
              До: Волга Газ 21

              Браво и от мене!
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • #8
                До: Волга Газ 21

                Изключително професионална реставрация е получила тази Волга. Това е една от най-хубавите 21-ци, които съм виждал изобщо. Адмирации!

                Много бих искал да я видя на живо, но гледам, че си от Варна. Ако имаш нужда от някакви части, които са дефицитни, ще съдействам.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар


                • #9
                  До: Волга Газ 21

                  Страшна е! Браво на вас!

                  Последно редактирано от м20_маниак; 13-04-09, 20:37. Причина: корекция размер на снимка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Волга Газ 21

                    Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                    Изключително професионална реставрация е получила тази Волга. Това е една от най-хубавите 21-ци, които съм виждал изобщо. Адмирации!

                    Много бих искал да я видя на живо, но гледам, че си от Варна. Ако имаш нужда от някакви части, които са дефицитни, ще съдействам.
                    трябват ми лайсните отдолу на вратите включително и тези на задните (квадратните)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Волга Газ 21

                      Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
                      трябват ми лайсните отдолу на вратите включително и тези на задните (квадратните)
                      На снимките ги е имала тези лайстни.
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        До: Волга Газ 21

                        На снимките преди реставрацията наистина ги е имало, но вероятно са деформирани безвъзвратно или пък пробити в следствие на корозия. С две думи - негодни за монтаж.
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Волга Газ 21

                          Колеги ето и моята Волга. Имам и доста части като лайстни, гривни - ако нещо ви трябва, пишете .

                          http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...8702228271.JPG
                          Последно редактирано от м20_маниак; 14-04-09, 19:49.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Волга Газ 21

                            Браво и от мене колега усилията и труда си заслужават.Успех и за следващите начинания.
                            [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
                            [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
                            [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
                            [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Волга Газ 21

                              А, колега, това ли е твоята Волга?! Ако не се лъжа е обявена за продажба, даже преди няколко месеца се обаждах.

                              Моделът е много интересен. На практика това е "Волга" първа серия. Голямата релефна петолъчка на предната решетка символизира генералската звезда на Георгий Жуков. Тогава, в края на 50-те години, личността на маршал Жуков е поставена на пиетдестал, което естествено, се отразява на новосъздадения тогава силно партиен автомобил ГАЗ 21. Тази модификация е произвеждана само 1 година - от края на 1956 до края на 57-ма - тогава променят предната маска, като премахват петолъчката, защото Жуков е отстранен от длъжност поради култ към личността. Двигателят й е форсирания вариант на м20 - 2445 см3, монтиран и на експортния вариант на ГАЗ 69 - с 88 мм бутала.
                              С "Фармахим" - непобедим
                              Дизел - само дънки!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X