Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dodge Challenger 1970

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Dodge Challenger 1970

    Това му е хубавото на интернета, всичко става ясно много бързо. Включително и кой колко може. Отнася се и за мен. Не може да си я правиш за себе си и да ковнеш така накладките или да я пуснеш с тия амортисьори или с тия лагери на главини... И ще цитирам новия/стар собственик "Очи гледали, очи плакали". Негов си проблем. В съшност е била спазарена за продажба в чужбина и не са я дали на германеца, а на нашите, доколкото знам. Не искам да коментирам нито собственика, нито кой какво умее. Факт, колата е известна, и много хора идваха да я видят. И ако цитирам някой коментар ще ме баннат за една петилетка. Идваха и момчетата, които са я правили /Не беше напълно разглобена/ - смятат това за нормално и са убедени, че така се прави - пак факт. Нямам думи и не ми се коментира - с колегата го минахме това и вече го караме на майтап. Даже си купихме бели свински опашки
    За мен е все едно, дали ще я правим сега или както си беше гнила - ще се прави всичко на ново. И си стискам палци да имаме пълната възможност да я направим, както трябва.
    Следва теста на плазмата

    И да две страни има монетата - като пържолите, дават ти я препечена, обръщаш и от долу капе кръв.
    Последно редактирано от Ц. Кръстев; 30-04-13, 19:46. Причина: Добавка

    Коментар


    • #47
      От: Dodge Challenger 1970

      Майната му,било какво било


      Кажи каква е идеята сега - вьтре какво,вьн какво,снимки някакви примерни,скици?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: Dodge Challenger 1970

        Еми защо новият стар собственик не ти я докара направо на теб,та да я направиш професионално,ами я продаваше в богров и чакаше някой да се пробва да я регистрира?????Ти си много добър,така че собственика едва ли сега е чул за теб???? Не защитавам никой,ама пичовете от Враца,толко могли-толко направили,и аз искам вкъщи банята да е с бамбуков паркет,ама е с обикновен гранитогрес-толко мога!!!!

        Коментар


        • #49
          От: Dodge Challenger 1970

          Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
          Еми защо новият стар собственик не ти я докара направо на теб,та да я направиш професионално,ами я продаваше в богров и чакаше някой да се пробва да я регистрира?????Ти си много добър,така че собственика едва ли сега е чул за теб???? Не защитавам никой,ама пичовете от Враца,толко могли-толко направили,и аз искам вкъщи банята да е с бамбуков паркет,ама е с обикновен гранитогрес-толко мога!!!!

          Всеки ремонт е въпрос не само на желание, но и на възможности.

          Коментар


          • #50
            От: Dodge Challenger 1970

            ........и аз като ги нямам не се хващам.

            Дайте да заебем кой и какво било и защо,по снимки е маматаситрака.

            Сега какво е вьпроса за мен поне.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Dodge Challenger 1970

              Продължението след празниците. Следва опъване, рязане и така нататък. Ще има снимки и подробно обяснение. Който желае да заповяда.

              Коментар


              • #52
                От: Dodge Challenger 1970

                Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                Понеже съм следил реставрацията на тази кола в друг форум...
                Аз не съм я следил, но вчера прочетох и двете теми в онзи форум (тя едната е с пет мнения).
                Личното ми впечатление е, че човекът от Враца, докато кърпеше беше повече добросъвестен отколкото не, но откак колата отиде при бояджията - нещата си станаха откровено "пудрене". Работата по двигателя не беше и пудрене. Работата по салона си е чиста проба "пернишки тюних". За спирачната уредба нямам лицеприятен израз в речника си...
                Обективно, това че бил добросъвестен, изобщо не променя обстоятелството, че е ...как да кажа - "неособено умел". Бояджията пък, може и да е майстор, но това не променя същността на "делото му". Като резултат - нещата са на косъм от разсипване на уникален екземпляр.
                Това, което се е случило в КАТ пък, е категория от компетенциите на едни специализирани органи.
                Каквото и да е реалното състояние на автомобила - то не прави поведението на настоящите му собственици при сделката коректно (поне станалото публично преди заключване на темата там).

                Дано тази легенда има шанс оттук-нататък!
                Последно редактирано от davc; 30-04-13, 20:18.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #53
                  От: Dodge Challenger 1970

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DChR.JPG
Прегледи:2
Размер:22.5 КБ
ID:5477354

                  Винаги съм се питал тези "неща" за какво служат?!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Dodge Challenger 1970

                    Първоначално публикуван от jack52 Преглед на мнение

                    Винаги съм се питал тези "неща" за какво служат?!
                    На състезателните коли - за да остане капака затворен ако се отключи в движение. Оригиналния палец е силно недостатъчен, особено при високи скорости.

                    На репликите - за красота.

                    Коментирано е по-горе в темата.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #55
                      От: Dodge Challenger 1970

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Коментирано е по-горе в темата.
                      Да вярно...

                      Преди година-две, видях един от новите Challenger SRT ! Един час не се отлепих от него След някой-друг месец, разбрах че се продава...както и един черен, също нов внос. Защо ли собствениците не са ги харесали?!

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:065.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5477356

                      Коментар


                      • #56
                        От: Dodge Challenger 1970

                        Голям прогрес има автомобилостроенето. Преди ползвахме картон от бонбони сезони, а сега нескафе.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Dodge Challenger 1970

                          Ще следя темата с интерес!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #58
                            От: Dodge Challenger 1970

                            Тук пък дали нямаше тема за "стъпки при реставрацията"
                            Значи (и от личен опит)
                            1.Намираме кола (обект за реставрация)
                            2.Решаваме какво ще го правим. Визуална прилика, действащ макет или "фабрично нов"
                            3.Определяме бюджет
                            4.Проверяваме имаме ли бюджета
                            5.И после........
                            Всеки опит да се самоизлъжем ( или да излъжем другите) ни "буха у гюбрето"....
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #59
                              От: Dodge Challenger 1970

                              Обикновено нямаме бюджета, но иначе не е интересно. Колкото по-трудно върви, толкова кефът е по-голям после.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • #60
                                От: Dodge Challenger 1970

                                Дедо, по твойте точки сме на 5 та. И сега прилича на R/T, Но трябва да стане напълно функционален - като фабрично нов. /То ясно, че такъв няма да е никога/. Като презумцията е че се прави и изпипва както трябва, всяко едно нещо между предната и задната броня. То е много дълга тема. Задължителните за смяна неща се сменят - каквото от ламарините не може да се възроди - също. Абе едно по едно ще Ви ги покажа.
                                А иначе нашите са все без бюджет...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X