Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Taunus GT 1972 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ford Taunus GT 1972 V6

    Не помня с какво съм мазал-минаха повече от 10 години,но си спомням,че беше някаква лигава консистенция и ми създаваше много неприятнсоти!Заради извивките и т.н!Наистина трябва много добре да се махне всичко!На големи равнини повърхности може да е по успешно прилагането му!
    Операцията по премахване на бояджиъски покритоя с пясъкоструй,медна шлака и т.н се нарича бластиране!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

    Коментар


    • #17
      От: Ford Taunus GT 1972 V6

      Колега и аз съм чувал лоши отзиви за тези препарати някои от тях създавят сериозни проблеми при последващи обработки за това
      аз старата боя е свалям с пистолет за горещ въздух и набор от шпакли става доста бързо а и самия пистолет е 20 кинта
      само на местата на които има тръгнало ръжда бластиране

      Коментар


      • #18
        От: Ford Taunus GT 1972 V6

        Химиите от, този род, които съм тествал преди години, според мен са подходящи за сваляне на бои от дървени огради и пластмаса, защото при взаимодействие с метал предизвикват корозия, въпреки, че на някой от тях пише обратното... А скоростта с, която работят при ниските температури в момента, ги прави, крайно неефективен и скъп метод, да не говорим за дишането на изпаренията... Горещо ти прероръчвам друг метод за сваляне на боята...
        VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
        SXS-Restorations 0886513079
        Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

        Коментар


        • #19
          От: Ford Taunus GT 1972 V6

          Може да пробвам тва с пистолета.Интересно ми е,а и ако не ми харесва как става после ше се намери работа за уреда.
          Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

          Коментар


          • #20
            От: Ford Taunus GT 1972 V6

            Колеги някой от към части най-вече ламарини може ли да удари едно рамо.Ако някой има някаква информация за същата кола ще съм благодарен,ако я сподели.Много части търся,а такава кола трудно намирам и на снимка даже.
            Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

            Коментар


            • #21
              От: Ford Taunus GT 1972 V6

              Пробвай в ретро раздела на Форд форума

              Коментар


              • #22
                От: Ford Taunus GT 1972 V6

                Трудно се намират наистина. Колега оглеждай се за донор, аз търся само V6 двигател от такъв/гранада. Ако някой има за продаване на лични.
                ПП. Сори за спама
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #23
                  От: Ford Taunus GT 1972 V6

                  Да внеса малко новости около колата.Задния мост е почти нов като са набавени следните части.Нови:цилиндърчета на спирачките,тръбички,втулки,лагери на полуоските,семеринг на пиньона който го чакам да пристигне.Сега започна да ми се върти една идея в главата докъто не съм го сглобил напълно и боядисал.Дали е възможно да се направи блокировка на диференциала,така че пак да си остане само едното колело задвижващо,но когато има превъртане да започне и другото да върти.Нещо като блокажа на 124-ките и АСЦ-то на БМВ-тата.Има ли някой предложение как да се направи?
                  Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ford Taunus GT 1972 V6

                    Колата чака своя славен ден и за съжаление все още не е намерила мечтания за нея гараж,който заслужава,но ако напечатам парите ще ме хванат А относно документите,вече е с новите номера от 2017 година скоро се надявам да се похваля с мечтания GAZ69 и вече е въпрос на време и много пари/поне за мен/ колата да бъде въведена във вида,които заслужава.
                    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ford Taunus GT 1972 V6

                      Честито! Аз чак сега се включвам в темата, но и сега я виждам. Сигурен съм, че никой няма да се разсърди на актуални снимки.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ford Taunus GT 1972 V6

                        Моля те, качи снимки.


                        Коментар


                        • #27
                          От: Ford Taunus GT 1972 V6

                          Поздравления. А Ако не можеш във форума, качи ги в друг сайт за споделяне на снимки или най-лесно в Google Drive.
                          ;-)
                          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ford Taunus GT 1972 V6

                            Преди 7-8 г.вуйчо ми имаше такава в движение,кафява V образен мотор,с регистрация и почти без забележки.Единствено резервоара беше пробит и смучеше бензин от туба.Вуйчото почина ,малко преди това я продал за 250 лв.




                            Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              Честита машина, имахме такава преди над 20 години, добро окачване, но ръждата й идва повечко.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X