Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волга и един незавършен проект

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Волга и един незавършен проект

    Проекта започна преди пет години , Волгата е докарана в доста прилично състояние . Изкърпена и боядисана черен металик , салона е уникален кожа в 2 цвята включително таблото и тавана. Мотора е след пълен ремонт , не беше палена 3 години и запали с лекота. Налични са почти всички части за въстановяването и . За съжаление проекта е в застои и не се знае дали въобще ще продължи да се развива ,а има и проблем с документите . Ето и малко снимки надявам се да ви харесат.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 02-10-11, 01:06.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

  • #2
    От: Волга и един незавършен проект

    Снимки.
    Прикачени файлове
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • #3
      От: Волга и един незавършен проект

      ...и каква ще й бъде съдбата.Волгата е уникална,найстина!Жалко е ако спре проекта!
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #4
        От: Волга и един незавършен проект

        Волгата е много хубава. Това че има проблем с документите, поправимо ли е или няма шанс да се регистрира. Щом няма да се развива проекта, ще се продава ли колата или...

        Коментар


        • #5
          От: Волга и един незавършен проект

          Поправим е само ако взема още една с нова регистрация в лошо състояние .
          По принцип съм я пуснал в Мобилето но проблема е че до тук колата е над 8000лв. а реално с мъка ще се продаде за половината.
          В Пловдив има една в лошо състояние и сега имам дилемата дали да я купя заради регистрацията и някои части
          Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 02-10-11, 16:14.
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • #6
            От: Волга и един незавършен проект

            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
            Поправим е само ако взема още една с нова регистрация в лошо състояние .
            По принцип съм я пуснал в Мобилето но проблема е че до тук колата е над 8000лв. а реално с мъка ще се продаде за половината.
            В Пловдив има една в лошо състояние и сега имам дилемата дали да я купя заради регистрацията и някои части
            Много хубава е станала Волгата!Вижда се качествения труд,но както казваш,много малко хора ще оценят труда.Според мен най добре да продължите проекта дори да коства някакви лишения,труд и време!Поздрави за хубавата машина!
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • #7
              От: Волга и един незавършен проект

              Ники, Волгата е страхотна, не се отказвай, ти знаеш как се правят нещата.

              Ето и нещо вдъхновяващо, което може би си виждал http://ladaparts.ru/hotrods.php

              Успех.

              Коментар


              • #8
                От: Волга и един незавършен проект

                Специално Победа-та е неземна!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  От: Волга и един незавършен проект

                  Волгата ще се продава това е последно решението ако някой има нитерес цената е 3000лв. Имам интерес и към бсякакви бартери. Да се смята че е без регистрация за сега.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #10
                    От: Волга и един незавършен проект

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    Волгата ще се продава това е последно решението ако някой има нитерес цената е 3000лв. Имам интерес и към бсякакви бартери. Да се смята че е без регистрация за сега.
                    Колега не знам каква е причината да искаш да се разделиш с тая прекрасна машина.Дано не е здравословен проблем.Ако е само финанси по-добре замрази проекта за още известно време и не продавай на безценица това хубаво возило.За Мен тая цена от 3000лв която Си обявил е направо смешна само труда и времето който си хвърлил по колата струват повече..На скоро купих за 2500лв Москвич 403 а има още много докато стигне до състоянието на Волга-та.Запази Я за себе си прекрасна е.
                    0887284106-Митко
                    http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                    http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                    Коментар


                    • #11
                      От: Волга и един незавършен проект

                      Волгата е капарирана на 2000лв. идеята е някой да я довърши.
                      Николай Георгиев 0+
                      тел.0887357722

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X