Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mосквич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mосквич

    здравейте днес се сдобих със руски москвич мини кола с педали за 40 лева нямам снимки но утре ще кача мисля да го реставрирам задното окачване е със амортисьори

  • #2
    От: москвич

    Навремето и аз имах такава таратайка,още от времето на баща ми... На два пъти се обръщах с нея ,като втория път беше с тотална щета по задвижването .Доколкото си спомням беше с едни щанги и задвижване като локомотив.

    Коментар


    • #3
      От: москвич

      Москвич !!! То нали има само един модел,
      Първата ми кола беше 408... С него се научих да ремонтирам "коли"
      Успех в начинанието и с граматиката
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • #4
        От: Mосквич

        Първоначално публикуван от Александър К Преглед на мнение
        здравейте днес се сдобих със руски москвич мини кола с педали за 40 лева нямам снимки но утре ще кача мисля да го реставрирам задното окачване е със амортисьори
        Сложи му моторче от чистачки, някаква батерийка и ще стане голяма атракция...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          От: Mосквич

          Първоначално публикуван от Александър К Преглед на мнение
          здравейте днес се сдобих със руски москвич мини кола с педали за 40 лева нямам снимки но утре ще кача мисля да го реставрирам задното окачване е със амортисьори
          Някога и аз имах такъв, било е някъде през 1976-77, от всички деца в махалата само аз бях ''моторизиран'' , другите се пукваха от яд. Давах им да направят едно кръгче, а те ми даваха кой какво му бяха дали за закуска техните. Даже един път на Николайчо баба му го наби, щото си дал филията с лютеница на Мишо и му викаше ''........ аз чуждите деца ли ще храня, бе, що си даваш яденето на тоя дангалак?!''
          Тогава още незнаех какво значи ''дангалак'', после разбрах .
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: Mосквич

            И аз бях горд собственик на Москвич с педали. Беше един особен червено -оранжев цвят, донесен от Москва. Всички деца искаха да го покарат... Фаровете светеха с една от ония, плоските батерии по 4,5 волта. После, като не се събирах вече в него, колко съм го тътрузил... Боядисах го черен с блажна боя и го троших може би до 4-ти клас чак. После следите му се губят - дядо ми беше дал останките на някой.
            Преди 4-5 години на един пункт намерих този и отново си имам Москвич с педали. Някой ден ще се хвана да го отремонтирам.

            Коментар


            • #7
              От: Mосквич

              има какво да реставрираш

              Коментар


              • #8
                От: Mосквич

                извинете но днес нямах възможност да го снимам ще видя кога

                Коментар


                • #9
                  От: Mосквич

                  Хехе,аз имах същото червено возило.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Mосквич

                    а сега къде е и продава ли се ако знаеш

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X