Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

    здр,казаха ми че в неделя 25апр на паркинга пред резиденция Бояна ще има среща -пазар за ретро части и автомобили организиран от ретро клуба някои знае ли нещо повече?

  • #2
    До: Среща пазар Бояна нед. 25 апр

    Не, но разбера ли нещо, веднага ще го отразя тук.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #3
      До: Среща пазар Бояна неделя, 25 април

      Потвърдено - пазар за части ще има. Неделя, 10:00 часа, през резиденция Бояна.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Среща пазар Бояна неделя, 25 април

        Благодаря ти за информацията!

        А за разгласяването на мероприятието от страна на организаторите, нямам думи! Да си умре коня... 2010 сме.... Толкова прости и безкрайно ефикасни методи има, като например "интернет"! Така ли се привлича участие, публика, така ли се приобщават хора към идеята, най-общо казано... Кой го организира, БАК Ретро ли? Интернет страницата им принципно е неприлично бедна, а от известно време въбоще не работи!
        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

        Коментар


        • #5
          До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

          Ето и отзив от срещата. За голям късмет, дъждът се размина. Облачно, но много хубаво време. Събраха се обичайните "ретровци", имаше изобилие от най-различни чаркове и парчетии. Общо взето всеки си намери по някоя дреболия - коя търсена и нужна, коя не особено Ето няколко общи снимки:
          Прикачени файлове
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

            Допълнително "цвят" на мероприятието добави присъствието на няколко хубави стари автомобила:
            Прикачени файлове
            Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

            Коментар


            • #7
              До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

              Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
              Допълнително "цвят" на мероприятието добави присъствието на няколко хубави стари автомобила:

              Това синьото, окатото, какво е?

              Коментар


              • #8
                До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                Немска машинка, NSU Prince. Това си е нормално, но такива има и с ванкелов двигател!
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • #9
                  До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                  Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                  Немска машинка, NSU Prince. Това си е нормално, но такива има и с ванкелов двигател!
                  Така си и мислех. Таткото на ЗАЗа.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                    Някой няма ли да се похвали какво си е купил от пазара за части

                    Коментар


                    • #11
                      До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                      Ще умра от яд да има такъв пазар под носът ми и аз да разбирам чак сега

                      Коментар


                      • #12
                        До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                        Вече мърморих по този въпрос - лошо огласяване! От днес за утре, така става. Датата се разнася от човек на човек, присъстващите я бяха научили по някакъв начин, но едно огласяван в някой от основните форуми дори само седмица по-рано ще доведе много повече хора.


                        /между другото, БАК Ретро вече не бил организатор на тези срещи-пазари, доколкото разбрах, но това не променя факта за неработещия сайт.../
                        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                          Ето ви снимки и от мен:
                          http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...ana.495448.all















                          И аз смятам, че събитието не беше оповестено на време и поради тази причина нямаше чак толкова много участници. Сергиите ги има в албума.
                          За снимките с Полския Фиат 126п ще разкажа в темата за Варшавата.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                            Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                            Вече мърморих по този въпрос - лошо огласяване! От днес за утре, така става. Датата се разнася от човек на човек, присъстващите я бяха научили по някакъв начин, но едно огласяван в някой от основните форуми дори само седмица по-рано ще доведе много повече хора.
                            Напълно се присъединявам към колегите Теодор-МБ и към m_g
                            Срамота! Да не използвам друго определение, че ще отворя работа на модератора,обаче така не става.
                            Аз един уикенд ще изляза като хората извнъ Сф и ще изпусна такова събитие!!!!!
                            Тъпо се получава!
                            И за да не е само спам, предлагам,ако някой от присъствалите има някакви координати на хора,които са продавали да ги сподели,ако не е проблем!
                            Защото виждам,че е имало доста маси с чаркове.
                            Така поне тези,които не сме били там, ще можем да звъннем и евентуално да свършим нещо полезно!
                            Let there be Rock!
                            Opel Rekord C Coupe 1971
                            Opel Rekord D Coupe 1975

                            Коментар


                            • #15
                              До: Среща - пазар за части, неделя, 25-ти април, Бояна

                              Здравейте.Искам да направя едно предложение свързано с пазара за части.Защо не започнат да се правят тези пазари на края на всяко тримесечие или общо 4 пъти годишно.Като се определи всяка последна неделя на тримесечието с точен час и място.Така ще са доволни и продавачи и купувачи.Или другия вариант е да се направи интернет страница в която да има профили на продавачите в които да се публикуват обяви за предлаганите от тях части със снимки или да се направи такава тема във нашия форум и да седи най-отгоре като важна.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X