Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро ралита и жени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ретро ралита и жени

    Искам да задам една според мен интересна тема.В България само силния пол ли има приоритет в ретро ралитата?И защо когато слабия пол участва в такива подобни прекрасни състезания се мълчи?Ще ми бъде много интересно да видя коментари тук на темата.
    Графиня

  • #2
    До: Ретро ралита и жени

    Здравей! Ами значи в събиранията или по-известни като ретро паради и ралита, дамите и господата са отделени. Именно за това има отделни класирания при жените, иначе казано дамите се съревнувават сами помежду си. Поне това е, което аз знам.
    На ретро съборите, на които съм бил винаги са награждавали жени, участващи в ретро ралита има първо, второ и трето място за дами.
    така, че не смятам, че мъжете доминират над по-слабия пол в ретро съборите.
    FIAT Doblo SX

    Коментар


    • #3
      До: Ретро ралита и жени

      Ми, то кво мое се коментира, като видиш дама участваща в рали, а камо ли дама управляваща ретро автомобил, а какво да кажем за дама участваща в рали с ретро автомобил...
      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
      SXS-Restorations 0886513079
      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

      Коментар


      • #4
        До: Ретро ралита и жени

        Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
        Ми, то кво мое се коментира, като видиш дама участваща в рали, а камо ли дама управляваща ретро автомобил, а какво да кажем за дама участваща в рали с ретро автомобил...
        защо нещо против дамите в ретро ралитата ли имаш?
        FIAT Doblo SX

        Коментар


        • #5
          До: Ретро ралита и жени

          Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
          Ми, то кво мое се коментира, като видиш дама участваща в рали, а камо ли дама управляваща ретро автомобил, а какво да кажем за дама участваща в рали с ретро автомобил...
          Какво може да се коментира по подобен пост, освен че при по-нататъшно развитие в тази посока ще се наложи да извадя колодата... Преди да са го прочели модераторките, предвид че те вероятно ще извадят по-ярък цвят...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Ретро ралита и жени

            Уважаеми, Господа!
            Съгласна съм с Вашите мнения.НО имам приятелка ,която участва в ретро рали и то международно.Българка,за която никъде не видях написано,поне в матерялите които чета в интернет пространството.Автомобила е лично неин.Няма да правя коментар по въпроса.Защото може би ако беше отишла не от нейно име и не от български отбор щеше да има държава,която да се радва на смелостта и.Затова отворих темата.Не за да създавам спор.Уважавам хората ,които са направили много за да има такива ралита.

            Коментар


            • #7
              До: Ретро ралита и жени

              Това, което твоята приятелка е направила е определено достойно за уважение.
              Ако е възможно дай информация и снимки, за да видим за какво става въпрос.
              FIAT Doblo SX

              Коментар


              • #8
                До: Ретро ралита и жени

                Ще Ви изпратя снимки след като получа разрешение от приятелката си,надявам се това да стане в най-скоро време.Мога само да ви съобща,че въпросното рали беше миналата година в Гърция.

                Коментар


                • #9
                  До: Ретро ралита и жени

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Какво може да се коментира по подобен пост, освен че при по-нататъшно развитие в тази посока ще се наложи да извадя колодата... Преди да са го прочели модераторките, предвид че те вероятно ще извадят по-ярък цвят...
                  Хей какво става, грешно съм се изразил, неправилно разбран или нещо не разбирам? Аз имам няколко познати доста активни ретро-фенки, съпругата ми е такава, много им се кефя и помагам при нужда с най-голямо удоволствие...



                  Първоначално публикуван от low_rider Преглед на мнение
                  защо нещо против дамите в ретро ралитата ли имаш?
                  Петко, аз съм Митко бре, кви са тия въпроси???
                  VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                  SXS-Restorations 0886513079
                  Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ретро ралита и жени

                    Явно грешно сме те разбрали
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ретро ралита и жени

                      Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
                      Хей какво става, грешно съм се изразил, неправилно разбран или нещо не разбирам? Аз имам няколко познати доста активни ретро-фенки, съпругата ми е такава, много им се кефя и помагам при нужда с най-голямо удоволствие...




                      Петко, аз съм Митко бре, кви са тия въпроси???
                      Мите здравей, но не е Петко. Аз съм Павката, приятеля на Петко, двамта с него имаме Мерцедесите, които мисля, вече си виждал. Мисля, че се сещаш кой съм. Извинявай братле, че грешно съм те разбрал по-горе! Наистина извинявай.
                      FIAT Doblo SX

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ретро ралита и жени

                        Здравеите и от мен малко не е във темата но, е добро.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ретро ралита и жени

                          Живи и здрави и повече представителки на нежният пол по ретро-мероприятията...
                          Ето една ретро фенка от колекцията ми снимки "Aircooled girls"...
                          VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                          SXS-Restorations 0886513079
                          Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ретро ралита и жени

                            Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
                            Живи и здрави и повече представителки на нежният пол по ретро-мероприятията...
                            Ето една ретро фенка от колекцията ми снимки "Aircooled girls"...
                            тука направоооо...страшни бижута!!! Евала
                            FIAT Doblo SX

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ретро ралита и жени

                              за мен ретро рали без дами със развети дълги копринени шалове не е истинско рали.винаги във представите и разбиранията ми за ретро това е задължително.няма и стар класически филм за рали във който да няма ярко присъствие на няколко жени пилоти и навигатори.не мисля,че някой ги подценява (всъщност знам ли при тази патриархално ракиено-салатена атмосфера преобладаваща у нас . но мога да Ви уверя,че има и много мъже които уважават жените пилоти дори и не само на ретро ралита .
                              висете отпуснато

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X