Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро парад Ботевград - 05.05.2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ретро парад Ботевград - 05.05.2012

    Радо, тези мотори и до ден днешен си се движат из по-дълбоката провинция,даже онзи ден, на село едно 10-12 годишно ми изскочи от една пресечка със симснче.
    Та не са много ретро.
    За мен ретро е техника, която вече не се ползва, или ако се ползва-това е доста рядко явление.

    Иначе браво за инициативата, на когото и да е тя.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Ретро парад Ботевград - 05.05.2012

      Знам, че все още са масово използвани, но този екземпляр изглежда все едно преди месец е изкаран от магазина.

      Коментар


      • #18
        От: Ретро парад Ботевград - 05.05.2012

        Този път строго специализирано изложение:
        Трабант шоу” в Ботевград на 10 ноември


        За първи път Ботевград ще бъде домакин на автомобилно шоу, в което ще бъдат показани леки автомобили с марката Трабант.

        През ноември се навършват 61 години от първото производство на легендарната за социализма кола. Очаква се в Ботевград да пристигнат трабанти от цялата страна.

        Шоуто ще се състои зад сградата на Районния съд в Ботевград. Изненадите ще бъдат много, засега организаторите споделят само, че трабант ще разбие макет на Берлинската стена, а публиката ще види единственият трабант, който се подчинява на ... гласови команди.



        След шоуто в Ботевград участниците ще направят поход до Паметника-костница в Скравена, а след това до Боженишки урвич.
        http://botevgrad.com/news/74466/Trab...na-10-noemvri/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X