Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свидетелство от министерство на войната

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свидетелство от министерство на войната

    Както си разглеждах в ибей и попаднах на тази реликва . Ако някой прояви интерес мога да съдействам за покупката .

    https://www.ebay.de/itm/2-Weltkrieg-...sAAOSwQqpfGdHH
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    Сега вече с целенасочено търсене намерих това : https://www.ebay.de/itm/Originale-Ur...wAAOSwk~NfU7xU
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #3
      Подобно, но от Първата световна , има дядото на една немска колежка .Помоли ме да и го преведа от ...руски ( според нея ) .Имам го на пощата, но няма да го пусна тук без нейно съгласие..
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • Малкия Румба
        Малкия Румба коментира
        Редактиране на коментар
        Руско е на баба и 'фърчилуту ...

      • бат'Марто
        бат'Марто коментира
        Редактиране на коментар
        Така де, на чист български си е.

    • #4
      Интересен печат!

      Не съм виждал такъв до сега и дали, заради това, или защото свителството е от нашето Министерство на войната, ми се стори доста "тежък".



      А защо е използван именно такъв релефен печат, а не мастилен?

      Коментар


      • #5
        Докато медлено и печално се опитвам да разгреба домът си, намирам неща, с които вече съм готов да се разделя. Нямам представа кое колко струва, и не ме интересува. Занасям ги, където смятам че им е мястото
        .
        И тука внезапно - реклама на Военния музей!

        Не само централният софийски, но и Морският във Варна, и Авиационният в Крумово, после ми пращат картички за нова година, и безплатен билет за цяла година.

        И по опитът: направете си труда да напишете няколко реда за това, което носите. Освен ако не е говорещ сам за себе си документ, разбира се.
        Кокарда от морска фуражка, примерно. И кво - имаме. Тя е на дядо ми, служил тогава на торпедоносеца ...
        Боже, така и кажете, може ли да запишем, ако имате време, заповядайте, ние сега ...

        Много се стараят хората. Малко им се помага.

        Хубаво си го намислил, и на тебе браво.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X