Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро Музей

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро Музей

    Първоначално публикуван от Росен Генов Преглед на мнение
    Москвич 2140Д 1987г.

    [ATTACH=CONFIG]735643[/ATTACH]
    Ей тая гад я имам почти чисто нова, една автомивка и все едно е излезнала туко що от "Мототехника" Даже си е още със съветските гуми, на 2600км. е или на 26000 не си спомням точно утре ще погледна. Всичко и е оригинал не е бутана изобщо, даже тая ръжда не е виждала слънце цял живот е била под покрив.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2571.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5654710
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • От: Ретро Музей

      Някой ходил ли е на откриването да сподели мнение и снимки?

      Коментар


      • От: Ретро Музей

        Ходих в Ретро Музея, само че вечерта. Цените по спомен са следните: 19 лв. за възрастни, 12 лв. за студенти и 2 лв. за деца. На мен лично ми беше доста интересно, макар и да не съм живял в тази епоха. Сигурен съм, че на повечето хора ще им бъде доста интересно.

        Коментар


        • От: Ретро Музей

          цените са : За деца до 12г - 2лв : 12-18г & студенти и пенсионери - 12лв, за над 18г - 19лв : семеен билет/двама възрастни и две деца/ - 40лв
          Лада-2107 , 1.5л, 1989г

          Коментар


          • От: Ретро Музей

            Аз ходих в денят на труда , когато беше и откриването на музея. Силно съм впечатлен от всичко което видях , разговарях и лично със собственика изключително приятен човек и много надъхан да изпипва нещата в детайли
            п.с. снимки доста имам тук : https://www.facebook.com/turbodelta/...4837748&type=3
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • От: Ретро Музей

              Ходих вчера. Възхитен съм от качеството на реставрацията на автомобилите.
              Уредничката каза, че в скоро време ще имат готови още 10.
              Върнах се в детството си...
              Георги Донев, 0889 437 687
              Nissan Patrol Y60

              Коментар


              • От: Ретро Музей

                И ние бяхме вчера мн добро. Струваше си. Мн Труд е вложен. Адмирации за организатора. Бих казал че след няколко месеца ще заведа децата и моя милост отново.

                Коментар


                • От: Ретро Музей

                  Намерих една снимка от посещението... Култово!
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150510_133649.jpg
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5660708
                  Георги Донев, 0889 437 687
                  Nissan Patrol Y60

                  Коментар


                  • От: Ретро Музей

                    Що не каза по-рано, че те кафи ..
                    Те я от нас:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:612_n.jpg
Прегледи:1
Размер:38.6 КБ
ID:5660939

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:786_n.jpg
Прегледи:1
Размер:45.0 КБ
ID:5660940

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:983_n.jpg
Прегледи:1
Размер:51.4 КБ
ID:5660941

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3072_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.1 КБ
ID:5660942

                    Има и доста други ... но тия са едни от най добрите!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Ретро Музей

                      Таман де!!! Приятелката ми се смя до сълзи, точно на тия. И на теляците в банята, на които не трябва да се дава бакшиш.
                      Какъв идиот трябва да си, за да сътвориш такива шедьоври?
                      Смесени чувства - 20 години от съзнателния ми живот преминаха около такива табели, защо изобщо сме го допуснали... и в същото време се радвам, че това вече е минало... или не е?
                      Реставрацията на колите наистина е перфектна!
                      Можем за подарим един мотор "Иж", има доста работа по него, ако имате интерес, ще снимам.
                      Георги Донев, 0889 437 687
                      Nissan Patrol Y60

                      Коментар


                      • От: Ретро Музей

                        Ами същият идиот,сътворил от автомобил - ЗАЗ,Москвич,Жигули или Волга... Такива неща ме карат да не забравям в каква клоака са ни заставяли да живеем и до колко тази клоака ни е повлияла на възприятията...
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • От: Ретро Музей

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          Ами същият идиот,сътворил от автомобил - ЗАЗ,Москвич,Жигули или Волга... Такива неща ме карат да не забравям в каква клоака са ни заставяли да живеем и до колко тази клоака ни е повлияла на възприятията...
                          Да, вярно е, прав си. Но това е за друга тема /теми/.
                          Тук е част от историята. Детството и младостта ми /ни/. Спомените, видяни на живо. Не помня точно колко години чакахме да си купим Жигули комби, ама изгни за около 12, правих му пълен ремонт два пъти - кърпене купе, първи и втори ремонт ДВГ, и т.н... И сега го виждам чисто ново в Ретрото! И Симсоните с педалите, имаше два в къщи - на дядо ми. Колко бой съм изял, като ме хванеха, че ги карам, че и Балканчето на баща ми. И Милицията ни гонеше, щото на 12 години нямаш книжка... И те биеха, ама по-малко от тати...
                          Хубаво е, че го има. Баща ми вече е на 80, ще го доведа.
                          Браво, и благодаря!

                          Намерих четири табели в едно "ДЗС", с проблеми са - ръжда, кривини... Но и сега са актуални, утре ще кача снимки.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Ретро Музей

                            Така е,и аз съм носталгичен.Точно както казваш и ти - със смесени чувства...
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Ретро Музей

                              Ето снимка
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:241.2 КБ
ID:5661643
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • От: Ретро Музей

                                И аз съм седнал да си кърпя Нисана ,че да го покарам още 5-6 годинки,та по добре да го дам на тези вълшебници ,че да мога и аз да кажа ,че карам нещо излязло от завода директно .Евала за труда момчета,цяла Европа трябва да разбере за този музей ,и германците,поляците ,руснаците ще се смаят пред такава реставрация!
                                Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                                Уаз 469
                                Nissan Patrol Y160

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X