Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобилен музей Белград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автомобилен музей Белград

    През почивните дни имах уникалната възможност да отида със моето семейство до този уникален музей като ни водеше един познат, който е приятел с двамата собственика и председателите на техния клуб за ретро автомобили като ми помогна освен да разгледам музей обстойно и да обеня контакти за съвместни мероприятия с клубовете от България и Сърбия. Както и идеите относно съживяването на ралито Белград - София! В музея снимах едно Aero, което е било победил на това рали


    Въпросното Aero

    Позволиха ми да се кача и на уникалния Шерон на Цар Петър



    Поздрав и за Теодор

    Форд Модел Пилот


    Всички коли са в движение като дори имах възмоноста да вляза зад колисите на музея където се реставрираха още ааа... коли и мотори





    нямаше ли статия в сп. Автокласиката за това чудо




    Това БМВ и другите в музея бяха на един от собствениците като човека има още много но няма място в музея да ги сложи и тях. Очаквам от него да ми прати снимки на реставрацията от БМВ 735 ГСИ(ако греша модела ме поправете) което прави Bugman и снимки на реставрацията на това черното което мисля, че се водеше 503 cabrio.

    Как щях да забравя да снимам и тази класика Рено Алпин А 310



    Поздрав и за темата от форума старите бензиностанции



    Забелязах в музея и два Мерцедеса 300 Д а пък председателите ми изказаха възхищението си на нашите реставрирани Мерцедеси като ми казаха, че много харесват и Аденалара на Антон Костадинов



    Поздрав и за феновете на амфибийте разбира се и аз с Кюгенваген

    Понеже са страшно много снимките почвам вече и да се бъркам какво съм качил и кое не ви оставям линка си със целия албум от музея. Но според мен този музей трябва да се види от всеки един фен на ретро колите а и все пак Белград не е уникално далече, така че с удоволствие бих импровизирал да направя и една екскурзия до там и така ще имам възможност пак да отида и като сте с мен и моя човек, който знае перфектно сръбски да разгледаме и разговаряме със собствениците на музея, а и също така може да се отиде до едно от именята на директора на който се и води собственост музея и да разгледаме останалата му колекция
    Относно ретро мероприятията съм дал програмата на нашите ралита и паради като обмислят идеята да дойдат за Спасовден като най-близко местоположение София.
    Опс забравих и албума
    http://zhivko88.snimka.bg/automobile...76542.22677288

  • #2
    От: Автомобилен музей Белград

    Интересни са.

    Коментар


    • #3
      От: Автомобилен музей Белград

      Евала на сърбите пак едни гърди напред.
      ... информацията влиза в главата му и отчаяно търси мозъка ...

      Коментар


      • #4
        От: Автомобилен музей Белград

        Браво на съседите! Интересна сбирка.Можеш ли да дадеш GPS координати за по-лесно намиране на музея,както и да споделиш информация относно работното му време.

        Коментар


        • #5
          От: Автомобилен музей Белград

          Времето между 11 до 7 всеки ден . По късно ще пусна наименованието на улицата, че сега адреса не е пред мен.

          Коментар


          • #6
            От: Автомобилен музей Белград

            Чудесен музей с прекрасни МПС-та!Благодаря за споделеното.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X