Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160813_122052 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:162.7 КБ
ID:5734083

    13.08.2016. Friedrichshafen (Hafenbahnhof).

    Престарах се с размера на снимката... Ма нали да са стари, па и на служба в момента, и да не са соц.(по желание на Гагич). И да не са от нета(имам още няколко).

    ПП: Имаше някакъв празник на Dorniermuseum и ретро-автобуси возеха безплатно до музея на летището.
    Последно редактирано от cecoa1; 06-11-16, 22:42.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      ''...Ма нали да са стари, па и на служба в момента, и да не са соц.(по желание на Гагич). И да не са от нета(имам още няколко)...''
      Е, тоз път дано му хареШи...

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Автобуси Чавдар и Шкода на автогарата в Добрич през 70те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14316900_1614075282223507_6228854986696925223_n.jpg
Прегледи:1
Размер:131.6 КБ
ID:5734117
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Автобуси Чавдар и Шкода на автогарата в Добрич през 70те години.
          Лошо, другарю! Снимката илюстрира как шкодоподобни "Чавдари" вече нема, а прототипите им дърти шкоди още си джиткат редом с новото поколение "Чавдари"! Как може да излагате така отечествената татова индустрия?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Е-е...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Е-е...
              Какво"е-е..."? Или "и това са Чавдари"?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Какво"е-е..."? Или "и това са Чавдари"?
                Тъй си пише на емблемата.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Тъй си пише на емблемата.
                  На тази снимка къде им виждаш емблемата?
                  Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                  Автобуси Чавдар и Шкода на автогарата в Добрич през 70те години.[ATTACH=CONFIG]890019[/ATTACH]
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Ну, почему так, товаришЧи ?!?

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                      Ну, почему так, товаришЧи ?!?
                      А, де? Верно, че имахме велико производство на първокласни автобуси, но някой другар ще ме просвети ли защо, защо, другари, не се кооперирахме със съветските другари в туй проЙзводство? Те мигар автобуси не умееха да правят? Защо с тези чехи, пражко-пролетци и нестабилни в идейно отношение, с някакви буржуи и кулаци "Кесборер" и т.н., знаете ли, другари? Аз имам един подозрениЙ, но ще го споделя след като ви заслушам, пърдон, зачета, мненията!
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Длъжностната характеристика на юриста е до известна степен сходна с тази на сутиена. - Големите да прави малки, малките големи, кривите прави и прочее корекциЙ.
                        Иначе да - Чавдарите са Шкоди, точно колкото Жигулаторът е Фиат, в днешно време Волво е Форд, Шевролет е Деу, Шкода е Фолксваген и т.н. Унификацията и отрасловата нормала не са измислени от ГЕРБ.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          ...защо, другари, не се кооперирахме със съветските другари в туй проЙзводство?
                          Всъщност, в онези умрели '50 и '60, е имало сума напъни в такава посока (като бройка реализирани - и повече от онези 30).
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            А, де? Верно, че имахме велико производство на първокласни автобуси, но някой другар ще ме просвети ли защо, защо, другари, не се кооперирахме със съветските другари в туй проЙзводство? Те мигар автобуси не умееха да правят? Защо с тези чехи, пражко-пролетци и нестабилни в идейно отношение, с някакви буржуи и кулаци "Кесборер" и т.н., знаете ли, другари? Аз имам един подозрениЙ, но ще го споделя след като ви заслушам, пърдон, зачета, мненията!
                            Хъм хъм

                            http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=201643
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              А, де? Верно, че имахме велико производство на първокласни автобуси, но някой другар ще ме просвети ли защо, защо, другари, не се кооперирахме със съветските другари в туй проЙзводство? Те мигар автобуси не умееха да правят? Защо с тези чехи, пражко-пролетци и нестабилни в идейно отношение, с някакви буржуи и кулаци "Кесборер" и т.н., знаете ли, другари? Аз имам един подозрениЙ, но ще го споделя след като ви заслушам, пърдон, зачета, мненията!
                              Ай за туй, колега... Ай за туй:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:958847.jpg
Прегледи:2
Размер:74.9 КБ
ID:5734120Натиснете снимката за да я уголемите

Име:YbMxodlwC-k.jpg
Прегледи:2
Размер:32.6 КБ
ID:5734121Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14192515_1155831911144092_6406173770363900873- (2).jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5734122Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14192515_1155831911144092_6406173770363900873- (2).jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5734122Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14192515_1155831911144092_6406173770363900873- (2).jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5734122
                              Последно редактирано от centurio; 07-11-16, 23:17.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Руснаците не ги гледайте, те са лесни - метат нещо като фургон или неква друга каросерия в/у един камион и воала - автобус.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X