Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Хондата е вече наистина на служба. Интересно да се види колко са пораснали колите за 40г.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:103.8 КБ
ID:5711910
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4664.jpg
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:5712112
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
        Мисля, че бяха от Чехословакия. Спомням си, че имаше и излизане от автомобила докато е на две колела.
        Да,и докато бяха вънка му махаха другите две гуми!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          А, аз си мислех, че едва ли не, никой не ги помни...

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Помним ги, как няма да ги помним? Както е написал колегата IvanIvanovi, тогава малко бяха нещата, които можеха да ни впечатлят, затова се помнят дълго!

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Хаха, Картечарю, сори за офтопика, ама Наборът наблегна на факта, че лесно се впечатлявахме А не че е нямало на какво или па са били малко нещата... това сравнено със сегашната младеж и тъй нататък. Иначе родеото и аз го бях забравил, ама ей го - спомен хубав - и благодарско на колегата, че изкара снимка оттогава.
              П.п. В нашия градец хората от моето поколение например още помнят концерта на Srebrna krila на стадиона, но да не излизаме от темата.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Жигула Народна милицияНатиснете снимката за да я уголемите

Име:11219067_10204561014013170_6258602172286312404_n.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5712434 НиваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:11889533_10204561015973219_8851350674922020209_n.jpg
Прегледи:1
Размер:240.2 КБ
ID:5712435
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                  А, аз си мислех, че едва ли не, никой не ги помни...
                  На родеото имаше един трабант,караха го двама клоуна които внезапно се скараха и сцепиха машината на две.Първият отпраши набързо с предницата, а другият се почеса,дръпна облегалката и извади волан,след което разпали и изчезна със задницата...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    На родеото имаше един трабант,караха го двама клоуна които внезапно се скараха и сцепиха машината на две.Първият отпраши набързо с предницата, а другият се почеса,дръпна облегалката и извади волан,след което разпали и изчезна със задницата...
                    Спектакъла явно е гледан от всеки с бензинец в кръвта, и можещ да ходи на собствен ход.
                    Аз бях в 6 - 7-ми клас - на стадион Христо Ботев дигаха прахоляка тия юнаци.

                    И трабанта го помня, естествено.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Спектакъла явно е гледан от всеки с бензинец в кръвта, и можещ да ходи на собствен ход.
                      Аз бях в 6 - 7-ми клас - на стадион Христо Ботев дигаха прахоляка тия юнаци.

                      И трабанта го помня, естествено.
                      Явно са гастролирали из цяла България,аз си ги гледах на стадион Доростол в Силистра.А тия двамата избиха рибата,никой не очакваше,че и багажника има мотор...
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Като каза Силистра - ето я там една стара бойна машина, приспособена за цивилна служба - разходки по Дунав.http://vbox7.com/play:4958c0614a
                        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          То това в багажника сигурно е бил резервния мотор,като в оня виц!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
                            Като каза Силистра - ето я там една стара бойна машина, приспособена за цивилна служба - разходки по Дунав.http://vbox7.com/play:4958c0614a
                            С такава 13-метрова амфибия съм се возил из един друг дунавски град. Само дето нямаше конструкцията за тентите.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                              Жигула Народна милиция[ATTACH=CONFIG]864656[/ATTACH] Нива


                              Народна милиция - НМ - Няма милост

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                                С такава 13-метрова амфибия съм се возил из един друг дунавски град. Само дето нямаше конструкцията за тентите.
                                Хм, из града минаваха по едно друго време... Та щом си се возил, къде си служил? Полкът в Свищов имаше ПТС, в Белене мисля още ги има. Има и цивилни тук-там по брега.
                                http://www.saper.etel.ru/texnica/pts.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X