Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    MZ 250 на служба в КАТ.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0755.jpg
Прегледи:1
Размер:183.5 КБ
ID:5579313Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0756.jpg
Прегледи:2
Размер:177.4 КБ
ID:5579315Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0761.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5579317Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107_0757.jpg
Прегледи:1
Размер:148.0 КБ
ID:5579319
      Да се поФаля с първият ми Мерцедес-няма спор, че е МВ-123, 200D, 60к.с., 1981год.Снимките са правени през 2006г.
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Тази снимка ми се вижда толкова фотошопирана, че няма на къде....


        П.П. става въпрос за милиционерското МЗ.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Милиционерски Жигули от 70те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7-2-VAZ 2101 94 Jiguli-militzionerski avtomobil na Narodna militziya-NRB-.jpg
Прегледи:1
Размер:28.3 КБ
ID:5579330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6-2-VAZ 2101 94 Jiguli-militzionerski avtomobil na Narodna militziya-NRB-.jpg
Прегледи:1
Размер:25.8 КБ
ID:5579329
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            А голямата правоъгълна кутия, която виси на корема на старшината, е радиостанция.. първообраза на уоки-токи....
            Аха....Радиостанция РН-12Б "Транспорт" (Тантал)

            Доскоро имах две бройки някъде,отделно носих такава 1 година като охрана на турското посолство в Пловдив.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Искам да питам нещо, не е баш по темата, ама ........
              Навремето имаше Волги ГАЗ-24 дизел, бил съм малък, но си спомням по нещо.
              Та въпроса ми е с какъв дизелов двигател са били и това оригинална сглобка ли е, или са правени вън от СССР?
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Дядо ми имаше такава.Купувана от Кореком, работил е на летището в Багдад.Зная, че двигателя е бил Перкинс, а скоростната кутия от бензиново Пежо, и е имало проблеми със синхронизаторите.В Стара Загора бяха три такива Волги, сини на цвят, с поредни номера 18-87, 18-88 и нашата 18-89.Тази 18-88 до преди 10 години беше в движение, държаха я на спирка Бяла мечка на ул. Руски, но вече не я виждам. Иначе нови са купувани някъде началото на '70-е години.До колкото си спомням май са сглобявани в Белгия, ама не съм напълно сигурен и вече няма кой да питам,Помня, че боята беше доста по-качествена от на останалите автомобили.
                Последно редактирано от BRANCO; 13-04-14, 21:35. Причина: допълнение

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Благодарим, колега!
                  А къде са правени, в Съюза, или ........?
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Волгите бяха с двигател на Пежо 404 мисля че беше с индекс XD 88 2.1 литра . Дизеловата серия е сглобявана в Белгия и е с име Скалдия Волга М 24 . По някое време започват да слагат 2.3 литров дизел на Иденор .
                    Последно редактирано от sek.1; 13-04-14, 21:50.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Мисля, че в Белгия са правени.Дядо ми си е поръчал от Багдад още Мерцедес от представителството.Но нещо е станало и не е имало внос на Мерцедес за България известно време и така беше взел Волгата.Иначе поръчката за Мерцедеса до преди няколко години си стоеше у нас.Помня, че доста неща е можело да се поръчат допълнително.Радиото май, че беше Бекер или нещо подобно.На нашата двигателя 100 % беше Перкинс.Понеже наш съсед имаше Пежо 404 и сме им сравнявали двигателите.
                      Последно редактирано от BRANCO; 13-04-14, 21:45. Причина: допълнение

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Ето нещо по въпроса, ГАЗ-24 Д Инденор а сглобяването е в Белгия. Имах съученик, чието семейство притежаваше такава Волга след гурбет в Алжир.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img166.jpg
Прегледи:1
Размер:424.7 КБ
ID:5579468
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Извинявам се, ама като видях снимките не съм сигурен нашата дали е 24.Нашата беше от тези с еленчето на предния капак, предишния модел от снимките в горния пост.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Моя съсед - тираджия имаше МБ W123 240D още по Тошово време. Много се кефех като спираше пред блока, а ние дечурлигата се трупахме около колата. Тогава се зарекох, че един ден и аз ще карам Мерцедес-Бенц дизел.
                            Как стоеше въпроса Тогава да си докараш кола от ГФР например?
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от BRANCO Преглед на мнение
                              Извинявам се, ама като видях снимките не съм сигурен нашата дали е 24.Нашата беше от тези с еленчето на предния капак, предишния модел от снимките в горния пост.
                              Значи тогава може да бъркаш и за двигателя. Мой стар колега се беше докопал до подобна, но бежова и моторът беше на РОВЪР. Колегата твърдеше, че двигателят е оригинален. Скоростната беше с три предавки и лост под волана. За проблеми със синхронизатори просто не е ставала приказка.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                                Искам да питам нещо, не е баш по темата, ама ........
                                Навремето имаше Волги ГАЗ-24 дизел, бил съм малък, но си спомням по нещо.
                                Та въпроса ми е с какъв дизелов двигател са били и това оригинална сглобка ли е, или са правени вън от СССР?
                                Тъста имаше такава, сглобявана е в Брюксел.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5579478

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:274.4 КБ
ID:5579479
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X