Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
    Къде,че не съм срещал такова през този век...Па макар и паметник...
    В Ловеч има един действащ!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      На тези Джугани, обаче двигателят не е на обичайното си място.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба



















        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          На тези Джугани, обаче двигателят не е на обичайното си място.
          Двигателят си е където трябва,отзад на мястото на каросерията има още един,който върти шнековете.
          П.С. Тук по Варна и Добрич работят 2-3 такива.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от VANKOO1979 Преглед на мнение
            Двигателят си е където трябва,отзад на мястото на каросерията има още един,който върти шнековете.
            П.С. Тук по Варна и Добрич работят 2-3 такива.
            От тези два на които лично съм вдигал капака нито един не е имал двигател отпред. Двигателят отзад а отпред под капака редуктор.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Вчера видях един ЖУК в движение, ама се движеше толкова бързо, че не успях да го заснема... Беше увиснал от едната предна страна, ама му е простено - на тези години да 'ходи' накуцвайки
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                От тези два на които лично съм вдигал капака нито един не е имал двигател отпред. Двигателят отзад а отпред под капака редуктор.
                Вярно.Взимам си думите назад.Двигател има само отзад-дизелов.

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Вчера видях един ЖУК в движение, ама се движеше толкова бързо, че не успях да го заснема... Беше увиснал от едната предна страна, ама му е простено - на тези години да 'ходи' накуцвайки
                  В Добрич освен "моя" Жук,има и още два в движение."Мой" беше до преди два месеца,подарих го на приятел,който го постегна,и пак обикаля съживен из региона,може да се каже на служба,защото извършва превози,а аз го разсипвах в гората.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0486.jpg
Прегледи:1
Размер:266.6 КБ
ID:5572377Натиснете снимката за да я уголемите

Име:снимка0489.jpg
Прегледи:1
Размер:226.1 КБ
ID:5572378

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                    Къде,че не съм срещал такова през този век...Па макар и паметник...
                    На Белмекен мисля че имаше два, и във Велинград един.
                    По добре късно от колкото никога .
                    Нула89781нула019

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      До преди около две години тук в София един съсед (лека му пръст) имаше бордови Жук .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от divroker Преглед на мнение
                        В Добрич освен "моя" Жук,има и още два в движение."Мой" беше до преди два месеца,подарих го на приятел,който го постегна,и пак обикаля съживен из региона,може да се каже на служба,защото извършва превози....
                        Този който видях бе жълт и в доста по-лошо състояние... Явно бе служебен..
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Жълтия ЖУК е частен, домува в района на базар Левски. Има още няколко бордови из града, един оранжево зелен ,може да се види в трошево на пиацата на товарните таксита -перфектен. А държавен или по скоро фирмен има сив, туба, с червена плюшена тапицерия ,движи се в района на ЖП гара, ако успея ,ще му направя и снимки.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            В София виждам един зеленикав в района на Сточна гара и то доста лачен с един дедо зад волана.
                            Карал съм и Жук и Ниса и мнението ми е, че и двете бяха лайна още нови, особено Нисата.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              В София виждам един зеленикав в района на Сточна гара и то доста лачен с един дедо зад волана.
                              Карал съм и Жук и Ниса и мнението ми е, че и двете бяха лайна още нови, особено Нисата.
                              Нисата заводски си е произведена без спирачки,помпиш и я хване от третия,четвъртият път.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Нисата заводски си е произведена без спирачки,помпиш и я хване от третия,четвъртият път.
                                Нещо като тото 2-хващат 6 от 49...напомпвания...Ама на Ниса се научих да карам предвиждайки...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X