Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Да, бе... То, след торнадо, само барбекюто цяло, щото от тухли...

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
      Точно пък за холовете и като цяло за жилищата,може да не се прехласваш прекалено по дървените навесчета отатък океана.Тука и навес в двора се прави с бетонен пояс и колони,като здравината му е съизмерима с техинте убежища за моментите,в които вятъра задуха силно.Верно по отношение на МПС-тата и след един век няма да ги стигнем,но по отношение на строителството предпочитам хола ми да е малко по-скъп,но след като мине бурята да го намеря там където съм го оставил.
      От устойчивост до комфорт има едни (съществени) разлики.

      ПП
      А за строителство надали можеш да ме осветлиш с откровения свише... Строят така, както намират за рационално. И в екстремни ситуации, понасят щети, имащи връзка със строителството, несравнимо по-леки от нас например (при равни общи условия).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:75-0-2-0-0-1-2-@-Crown Ikarus 286.02-gradski transport-Portland-Oregon-USA-.jpg
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5804019
        ''Ikarus 286'' пред ''ДАП''-а в Портланд Орегон САЩ
        През свободното време на трудЯщите се - културно-масово мероприятие - off-road:
        https://ikarus286.com/blog/17
        Последно редактирано от centurio; 28-11-18, 01:54.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Сравнително старичка е, но се надявам да ми служи още дълго...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180919_084001.jpg
Прегледи:1
Размер:190.4 КБ
ID:5804246
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180919_084028.jpg
Прегледи:1
Размер:208.9 КБ
ID:5804247
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Симка във Виница




            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Симка-та е готина!
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:220-5-@-GAZ 52 01-spetzializiran sanitaren avtomobil na Militziya-SSSR-.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5804518
                Ай, тия трябва да ги пуснат на служба из ''Слънчака''! Местните, първи ще ги изтрепят с камънЕ и дървЕ, както е рекъл поета, щото ще им ''отиде'' поминъка. Макар, че не се знае, ако са повече, дали от поминък, няма да стане споминък...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]976147[/ATTACH]
                  Аааа, спомних си младите години в СССР. Тия колко работа имаха покрай нова година и осми март например. Ама те там си бяха много необходими, защото иначе замръзваха алкохолиците. Между впрочем събираха ги не само с тия, но и с УАЗ-ки и даже с мотор с кош!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Аааа, спомних си младите години в СССР. Тия колко работа имаха покрай нова година и осми март например. Ама те там си бяха много необходими, защото иначе замръзваха алкохолиците. Между впрочем събираха ги не само с тия, но и с УАЗ-ки и даже с мотор с кош!
                    Вярно ли е, че бавно пъплели зад клатушкащи се пияници в очакване да паднат? Щото разпоредбите били, че се прибират само паднали на земята пияни? Затова коравите съветски мъже претичвали от дърво на дърво и от стълб на стълб, прегръщали ги, поемали си въздух и така на прибежки се прибирали?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Вярно ли е, че бавно пъплели зад клатушкащи се пияници в очакване да паднат? Щото разпоредбите били, че се прибират само паднали на земята пияни? Затова коравите съветски мъже претичвали от дърво на дърво и от стълб на стълб, прегръщали ги, поемали си въздух и така на прибежки се прибирали?
                      Да, виждал съм подобно. Не знам дали имаха някаква заповед, но обикновено тези които ходеха и не бяха паднали не ги пипаха. Изключая разбира се "драки".
                      Проблема беше че след "вытрезвителя" пишеха писмо на работата, в партийната и профсъюзна организация и лишаваха от премии например. Пък и се плащаше за престоя там!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        Да, виждал съм подобно. Не знам дали имаха някаква заповед, но обикновено тези които ходеха и не бяха паднали не ги пипаха. Изключая разбира се "драки".
                        Проблема беше че след "вытрезвителя" пишеха писмо на работата, в партийната и профсъюзна организация и лишаваха от премии например. Пък и се плащаше за престоя там!
                        Абсолютно вярно.Виждал съм го в Череповец 86год.Товареха ги с Латвии.И друго ми направи впечатление бърза помощ и милицията имаха район за обход.При сигнал за помощ -линейката дойде на втората минута.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          ...Между впрочем събираха ги не само с тия, но и с УАЗ-ки и даже с мотор с кош!
                          Сега за ''Съни''-то, ще трябват мотори, ама с по два коша...

                          ...Проблема беше че след "вытрезвителя" пишеха писмо на работата, в партийната и профсъюзна организация и лишаваха от премии например. Пък и се плащаше за престоя там!
                          Подобен ''кепазлък'' имаше и за нарушение по ЗДП и от КАТ. Ето, мил спомен:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4253162_b_1532806675.jpg
Прегледи:1
Размер:39.1 КБ
ID:5804544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4253162_0_1532806675.jpg
Прегледи:1
Размер:23.6 КБ
ID:5804545
                          Последно редактирано от centurio; 08-12-18, 21:32.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            на 1:15 какво е това?
                            Два големи цилиндъра стърчащи настрани като на БМВ. Урал? Оригиналът? Никакви емблеми нямаше.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Ясене това е М 72то на Жоро . Товари със сина му Андрей кюнци за печката в работилницата На времето заедно подкарахме моторите Жоро подкара с кош и не слиза няма зима няма лято . Аз така и не можах да свикна да карам мотор с кош . Жоро има сигурно поне 20 различни такива мотори Цюндап ; БМВ ; ДКВ и тнт .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Камионче Застава (юго-фиат-ОМ) на поне 40 г.


                                .

                                ,,, ииии ... действащи и в момента возила на Б А (оня ден ги щракнах на петолъчката пред кръчмите) .....



                                .... дейба и демоклацията ,,, вече почти 30 г. не може да дотроши бай-тошовите чирепи....
                                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X