Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Бих заложил на Пешо танкиста!
    Третия отдясно по спомени е Андрей Громко....

    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
    ...Кое доказва 70 те...
    ....и за това си мисля за 80-те...
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Тъй де, от края на 82 до началото на 84, най-вероятно по време на някоя "спонтанна" манифестация през 83 ако приемем, че това наистина е Андропов.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Третия отдясно по спомени е Андрей Громко....

        ....и за това си мисля за 80-те...
        Андрей ГромИко.Категорично 83...
        Имам интересен подпис... Тва за адаша Коко.А дядо Владо щом помни Громико,значи не е дядо още...

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Дясната редица, по реда:
          Юрии Владимирович Андропов
          Виктор Василиевич Гришин
          Андрей Андреевич Громико
          Андрей Павлович Кириленко
          На снимката не е хванат първия-Леонид Илич Брежнев.И преди 1980, защото го няма Михаил Сергеевич Горбачов, а той е избран за член на политбюро тогава.

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          По времето на снимката„ Андропов е бил доста далече от кормилото на СССР, или снимката е правена между ноември 82 и февруари 84-та. Тогава Андропов беше генерален секретар на КПСС.
          Объркването идва от това, че на снимката той е втори в редицата, а първия не е хванат в кадъра.Преди да стане генерален секретар, Андропов доста време е бил член на политбюро.
          Последно редактирано от Frysco; 06-12-13, 21:49.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
            ...... а първия не е хванат в кадъра......
            На "втория" не му се е полагало второ място на снимки преди "първия" съвсем да грохне, май пак сме към ранните 80.....
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Е, не съм бил жив по него време... но доколкото съм се ровил, именно Андропов е втория, по времето на Брежнев.Нека се споразумеем за късните 70 и мисля, че ще сме достатъчно точни.
              Иначе и на други снимки от паради и прочее пропагадно оформени прояви, реда за подреждане на портретите на "първите хора" или както някой някога се беше пошегувал "по-хората" е точно същия.Даже в ЦК на КПСС рокадите са били доста по редки, отколкото в нашето си ЦК, където току някой е изпадал в немилост, друг се е издигал, трети се е прокрадвал и така нататък.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Латвия на Нефт и газ гр.Долни Дъбник на служба и днес.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010010.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5544453Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010011.jpg
Прегледи:1
Размер:139.7 КБ
ID:5544454
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Ниса N59 линейка в Полша 60те години.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Нещо току що заснето. За съжаление, това е най-добрата позиция за снимане. Но Жукът свети и успешно получи ново талонче за ГТП.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0688.jpg
Прегледи:1
Размер:299.8 КБ
ID:5544656

                    Иначе е някаква лаборатория.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Някой има ли идея дали все още се намират гуми с бели кантове като тези с които е обут Жука на снимката по-горе?

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                        Шкода 706 РТО и днес на служба като влекач на аварирали автобуси в Пловдив.
                        Това си джитка и до днес,много пъти съм се возил на него като дете,именно на този автобус,караше го вуйчо ми !Снимката е правена на бул Източен номер 38
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от tsanev72 Преглед на мнение
                          Някой има ли идея дали все още се намират гуми с бели кантове като тези с които е обут Жука на снимката по-горе?
                          Белите кантове, се предлагат като екстра, отделно от гумите. Порови се в продавалник /аксесоари/.
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Офицер от Столичния КАТ снима трафика от ВАЗ 2101.
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Нещо току що заснето. За съжаление, това е най-добрата позиция за снимане. Но Жукът свети и успешно получи ново талонче за ГТП.[ATTACH=CONFIG]659661[/ATTACH]

                              Иначе е някаква лаборатория.
                              Това Марто го е реставрирал.Че даже май са 2 ЖУК-овете...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Цех прясно мляко Сердика София . Ако поне периода е верен 1990 - 1993 година бялата Мадара с ремаркето е моята . То и да не е много верен мадарката имаше едни 15 години стаж преди мен там . Доста снимки имах и на мадарата и на европата ама къде съм ги попилял не знам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:history1.jpg
Прегледи:2
Размер:32.8 КБ
ID:5547762
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X