Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
    ... а искахте да я затварят темата, че пропаганда, че незнам си кво.
    Кой?!?
    Само да посмеят! Няма да си я дадем! Здравите сили са с нас
    Виж, че захранваме и други теми

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Що няма чистачки

      Над 160 излитат!

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Драгомир_68 нещо от тебе...????
        Последно редактирано от Pancho77; 13-09-18, 18:22. Причина: ,,,

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
          Драгомир_68 нещо от тебе...????
          Мигар свършѝ`а снимките от ТЗВ из интернето? Сички ли бидоха изкопирани тук?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Ладите си бяха коли за тогава. С първата ми Жигула съм вдигал 150 Варна-Девня по киламетраж. Тя беше от първите с компресия 8,8. после я свалиха на 8,5. Западните модерни коли ни "развалиха". Сега с моята 21061 /1500С/ ме е страх да карам с повече от 100. Струва ми се нестабилна, макар, че окачването й е в ред.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Не ти се струва, тя си е нестабилна.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                А 1ка golf дизел от76 си джитка със 120 залепнала и спира както кажеш, гори 4-4,2, комфортна е, караш където искаш.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Ми да н`стрОша и двигателя, бе другарю (Щот` вий за мьени сти другар).
                  Освобождаваш от скорост (за да се не окоти кОтията) и се пускаш... молейки се стопената грес.....

                  Айде като лъжеш поне си следи мисълта,горното не съм го писал аз.И като качваш клип по твоята любима тематика поне го изтупай баш както трябва да се вижда в темата.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    Освобождаваш от скорост (за да се не окоти кОтията) и се пускаш... молейки се стопената грес.....

                    Айде като лъжеш поне си следи мисълта,горното не съм го писал аз.И като качваш клип по твоята любима тематика поне го изтупай баш както трябва да се вижда в темата.
                    Другарю, на стария милиционер нема ли да поверваш?
                    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                    Ладите си бяха коли за тогава. С първата ми Жигула съм вдигал 150 Варна-Девня по киламетраж.
                    А ако можеше мааалце да четеш и да сФащаш прочетеното, щеше да видиш, че съм дал рецепта за вдигане на 160 км/ч със соц-возило, без да уточнявам марката
                    Сам се пънеш да обЕсняваш по-горе как "мОсквичите" вдигали 200 ли 300 ли (не ми се издирват малоценните ти и безполезни мнения). Явно никога не си имал "Лада", ама ти нали си като оня джурналист, дето казАл: "Аз не чета весНици, аз ги пиша!". Демек - не си карАл, не си имАл, ама си гоУем спецЯлистор щото си бил ремонтирАл (сигурно гумите си сменявал "по него време" едва ли друго са ти давали да пипаш).
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
                      Над 160 излитат!
                      Над някаква скорост нямаше много сила моторчето да ги връща, и нагоре бързо и после надолу мъъъъъъъъка, ма съм забравил колко беше.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Другарю, на стария милиционер нема ли да поверваш?

                        А ако можеше мааалце да четеш и да сФащаш прочетеното, щеше да видиш, че съм дал рецепта за вдигане на 160 км/ч със соц-возило, без да уточнявам марката
                        Сам се пънеш да обЕсняваш по-горе как "мОсквичите" вдигали 200 ли 300 ли (не ми се издирват малоценните ти и безполезни мнения). Явно никога не си имал "Лада", ама ти нали си като оня джурналист, дето казАл: "Аз не чета весНици, аз ги пиша!". Демек - не си карАл, не си имАл, ама си гоУем спецЯлистор щото си бил ремонтирАл (сигурно гумите си сменявал "по него време" едва ли друго са ти давали да пипаш).
                        Ебати професионалния трол,като те хванат в лъжа поне един път бъди мъж,признай си бе.Никога не съм имал "Лада" нито "Москвич",никога не ми е стискало да освободя от скорост и да отприщя потока от мощност по инерция.На стария милиционер мога да поврявам,защото никъде не твърди,че ги е вдигнал на свободна,а на теб трудно мога да повярвам,защото лъжеш повече от циганин.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                          Никога не съм имал "Лада" нито "Москвич"...
                          Оценявам откровеноста ти Само се питам защо така кУмпИтентно се проЙзнасяш за тези коли тогаз?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Понеже стана въпрос с Галанта който е комби и има уникална инерция на Хемус след първия тунел в посока Ботевград по инерция вдига 140-150 км/ч. След Траянова врата това не може да го направи, поддържа моментната скорост, но не ускорява като на Хемус. Преди няма месец съм го "отигравал". Лада всички модели и Москвич с тези бавни диференцияли които основно "подпират" движението по инерция, и половин тон по-леки посмъртно не могат да вдигнат повече от 120-130. За Алеко незнам.
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              @Гагич
                              "Колега" с простото и гадно жигули имам толкова километри изминати,колкото едва ли твоя лъскав и много бърз "джип" някога ще достигне.Произнасям се,защото пишеш откровени глупости,техническата ти грамотност е гола вода,но това не ти пречи да бълваш нови и нови небивалици,че даже и се опитваш да ги налагаш,ако някой,не е съгласен,значи е от другарите.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Понеже стана въпрос с Галанта който е комби и има уникална инерция на Хемус след първия тунел в посока Ботевград по инерция вдига 140-150 км/ч. След Траянова врата това не може да го направи, поддържа моментната скорост, но не ускорява като на Хемус. Преди няма месец съм го "отигравал". Лада всички модели и Москвич с тези бавни диференцияли които основно "подпират" движението по инерция, и половин тон по-леки посмъртно не могат да вдигнат повече от 120-130. За Алеко незнам.
                                Понеже и аз имам жигули в движение(за съжаление москвича отиде към вечните ловни полета) мога да споделя мнението ти.Ако има някой друг колега от форума с такава кола нека да си направи следния експеримент,след по-юнашко каране да пипне картера на задния мост,около пробката за наливане,температурата е доста показателна за загубите в главното предаване.Да не говорим за скоростната кутия оразмерена като за малък камион,челното стъкло,което е почти право и като сложим огромното тегло от няма и един тон което да те бута.Понеже доста години пътувам по един и същ път ежедневно и ми е до болка познат,първото нещо,което ми направи впечатление като смених жигулито с друга кола за ежедневка,беше как в един участък "новата" кола минава 2км повече по инерция докато скоростта падне под 80км.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X