Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Интересно чие е отражението в задното стъкло. Първо помислих, че кака Людмила седи вътре но после видях, че е отражение на затвореното стъкло. На някой от охраната на Тато ли?

    [ATTACH=CONFIG]966340[/ATTACH]

    P.S. А-а-а-а-а, сега гледам, че май кака Людмила е зад Тато (поклон-тряс)
    Даа...не се познават достатъчно нашите първи партийни и държавни ръководители
    Другарката Дража Вълчева. След като е непосредствено зад Тато, значи е от времето когато още беше първи секретар на Пловдив - окръг. Тя е и на отражението, по него се разпознава.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Струвал е майка си и баща си, произведени към 7400 бройки общо. Като цяло върха на сладоледа за времето си.
      Хидропневматично окачване, ABS, инжекцион(K-Jetronic, кофти е за работа на газ ), сух картер, близо 300к.с, и почти 500Nm в почти целия работен диапазон на мотора. Под 8 секунди до 100км/ч, 34 секунди до 200км/ч, 28 секунди за километър от място, 237км/ч максимална скорост. Това края на 70-те години на миналия век, и с тристепенен автомат.

      А Пулмана не е "версия" на 111, а си е на W 100 - за потребителите - Mercedes Benz 600.
      Произвежда се десетина години преди 116, както и успоредно с него до 1981г. Изключително ръчна изработка. Струвал е "майка си и баща си" по две...и малко отгоре - т.е. Пулмана е бил над два пъти по-скъп, от 450SEL 6,9. Общо 429 са Пулман, от 2677 общо MB600.
      При него окачването е на въздух, мотора е същия но 6,3(по-стара версия на М100), инжекциона е по-стар, механичен.
      Шибидаси, стъкла, седалки и пр.са на хидравлика. 15 нови патента се регистрирани при разработването на модела.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        ...А Пулмана не е "версия" на 111, а си е на W 100...
        Което си е точно това.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Даа...не се познават достатъчно нашите първи партийни и държавни ръководители
          Другарката Дража Вълчева. След като е непосредствено зад Тато, значи е от времето когато още беше първи секретар на Пловдив - окръг. Тя е и на отражението, по него се разпознава.
          И-и, да бе... Верно, толкова близко до първия партиен и държавен ръководител... Забравили сме ги вече, ей! Чак, мъчно ми стана!

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Което си е точно това.
            Направо си е същото...колкото Майбаха от 2002г, е тогавашната S-класа. Демек имат по някоя и друга обща част, и малко си приличат по физиономия.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
              И аз споделям мнението в общи черти, че едно нещо е хубаво когато е оригинално. Ама много ретро коли излизат от гаражите само на Спасовден, ама ако трябва да караш всеки ден.
              Да си колекционер на редки стари автомобили е доста скъпо удоволствие . Поне тези които аз познавам са хора със сериозен бизнес и големи финансови възможности .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Определено е така. За съжаление, само ентусиазъм не стига...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Варшави таксита от всички модели през 1969 година в Ямбол.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:39083002_1999762490298873_7477398364229730304_n.jpg
Прегледи:1
Размер:94.0 КБ
ID:5796572
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:мерц такси.jpg
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5796574



                    такси в Солун ( твърди се, че е на много километри по-спомен 2 милиона или нещо от сорта) по спомен понеже съм чел статията преди години... може и милион да е, може и над 2...

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]966360[/ATTACH]
                      за да впечатлят някоя дама, а тогава се е налагало и да лежиш под трабанта...
                      Дама , абстрахирайки се от стойката, пеньоара и чехлите, и вида на краката, дама все пак не е точно определение за тектката дето повдига трабанта с гредата. Така като гледам сигурно е по-яка у ръцете и от тоя дето лежи отдолу. Ама айде да не подхващаме темата за жените от времето на комунизма.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Абе не знам за жените от комунизма ама като бях малък се маризех с който ми падне в махалата... кога аз ги биех кога те мен... ама и най лошия тупаник беше като масаж пред шамарите на баба ми...
                        0-

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Фиат Мултипла такси!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:multipla.jpg
Прегледи:1
Размер:35.8 КБ
ID:5796659

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ce56a02ddd1ca665db188ee793e3e5ae.jpg
Прегледи:1
Размер:279.3 КБ
ID:5796660

                            такова нещо трудно може да бъда такси, но малка кола - може да се нарече някакси....
                            по-традиция дамите карат малки коли...тази е за дами до 100 кила.
                            Последно редактирано от Pancho77; 17-08-18, 20:33. Причина: корекция - правопис

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4-2-0-2-Moskvich 408 IE Rila-militzionerski avtomobil na Narodna militziya-NRB-.jpg
Прегледи:1
Размер:40.2 КБ
ID:5796662
                              Що го кара да свири с тая свирка...

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
                                Фиат Мултипла такси!
                                [ATTACH=CONFIG]966637[/ATTACH]
                                Не знаех, че това нещо е било "600 Мултипла". Едни познати си купиха такова през 1997-8 г. от 27-те наследника на някакъв дядо ... за 100 долара
                                Беше на около 30 000 км. и сума ти услуги ми вършеха по превозване на разни неща (правех ремонт вкъщи). Беше си като малко бусче, вървеше доста бодро, абе голям майтап.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X