От: Стари автомобили на служба
Да и аз за първи път виждам,че през 70те години в България е имало Рено 8 такси!
Да и аз за първи път виждам,че през 70те години в България е имало Рено 8 такси!
Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар