Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    ... само личности от женски пол
    Трябва да са били добре обезпаразитени,щом си оцелял до днес...

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
      Ето снимка от 1980 година. Есенно-зимен преглед в ДАП Тетевен, виждат се и двете Шкоди мебеловози заедно с ЗиЛове, ГАЗки, Чавдари, Шкоди, Жигули и Волги.[ATTACH=CONFIG]902752[/ATTACH]
      Ето я Шкодата мебеловоз.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16807395_1260723617297329_949498605261361270_n.jpg
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:5744168
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Тоз звяр го качих преди малко у една спецтема, ама викам, че и тука заслужава внимание:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170206_173508[1].jpg
Прегледи:3
Размер:130.5 КБ
ID:5744347

        Снимката е преди 2-3 седмици, пред блока, иначе по гората ходят.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
          Снимката е преди 2-3 седмици, пред блока, иначе по гората ходят.
          Живееш във вилна Украина?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            не е уточнено пред чий блок е направена снимката..
            Луцкия автозавод - къде да си пласира творенията, ако не у дома?

            Пък и регистрацията на превозното средство си е правилната.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Живееш във вилна Украина?
              А, бе то и аз гледах регистрацията, ама после ми се наби Трайчо Трайков на предизборен ''потрет'', залепен на стената...

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Трайков не мога да го разпозная отведнъж ама тая махина почти няма начин да дойде на свой ход от родината си до тук.

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Трайков не мога да го разпозная отведнъж ама тая махина почти няма начин да дойде на свой ход от родината си до тук.
                  Всякакви ентосиасти има колега.. един съсед на вилата навремето 6 години подред е ходил от Дупница до Балчик с Балкан 50... Че даже и снимки и свидетели има
                  0-

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Волга 24-03 линейка в Троян.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170223_1409558cd89.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5744413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170223_14101519ae5.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5744414
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Единия калобран го няма. Как минава преглед. Мен са ме връщали заради калобран. Коя година да е било? Когато прегледите бяха само в КАТ. Когато нямаше демокрация. С поздрав Борето

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Сега минават и калник да няма Миналата година като минавах с еспейса пред мен имаше един Опел Астра комби . Човека от прегледите реши да го вдигне на подемника щото от вън беше много зле . Аз се уплаших че ще се скърши на две докато го вдига
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Сега видях, няма ги габаритите под фаровете!! За не светещ габарит отпред посред бял ден са ме държали на Боровец два часа докато светне. А ма светна , не давам. Перата на чистачките - свалени. Правилно.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Габаритите са във фаровете. Някъде към 77 или 78 година на ГАЗ 24 махат отделните подфарници и започват да монтират фарове, унифицирани с тези на ВАЗ 21011 (и 2101 от 78 за износ са с габарит във фара).

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Хаахаа, наш Трайчо на портрет мноо държах да е на кадрото, да се знай че не сме у Южна Румъния, ама ако дойде Гагич да каже че ше ставаме Задунайская и отказвам да споря с него.
                              За любопитните съм уточнил, че луцките зверове по гората ходят Ще ви споделя една малка тайна - дебна за фото едно такова в камо разпетновка ама май само зимата го карат градско, мъка. И едно като камьонче има, с чергилце отзад - красота.
                              Па по въпроса за ентусиазъма и придвижването на собствен ход. Май съм го разказвал тука, еее преди години беше, кога нашенци почнаха да се прибират от Съюза без пари, ама кой с жена, кой с камион, кой с радиатори чугун... Та едно момче тука от околията си дойде нейде от Подмосковието с трактор Т-40М /руска махина с брезентова кабина/ и ремарке с имущество. На собствен ход, забравил съм вече колко дена път. Виждах го преди 2-3 години с трактора да товари въглища от пристанището

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Имаше го някъде нагоре в темата . https://nova.bg/news/view/2016/02/16...D%D1%82%D0%B8/
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X