Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Рядкост бяха, но имаше!
    Имало е много хора които са карали камиони на държавно и след бракуването им ( не технически, а счетоводно ) ги откупват. Имало е и търгове....

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
      Рядкост бяха, но имаше!
      Имало е много хора които са карали камиони на държавно и след бракуването им ( не технически, а счетоводно ) ги откупват. Имало е и търгове....
      Имаше и наистина бяха рядкост.Не беше лесно да се уредиш,пък и да ги "храниш".Комшията имаше частна текезесарка.Като взех книжка 1984та,често ходех с него да я карам.Един път ни спря един милиционер и ни искаше пътен лист.От там айде в управлението,докато го отвори началника,че това е частен джип и не трябва пътен лист.Голям бъзик беше после с милиционера.Пък и те тогава не бяха толкоз много като сега.
      Между другото,аз съм частник от 1987г.Първо по указ 56,после по 35 ПМС.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
        В Русе бяха Рено,Фиат и ИВЕКО
        И по- рано 'Берлие'
        E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          'Берлие бяха в Пазарджик.
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            И в Русе имаше Берлиета,забравих ги,викаха им каракуди-това на снимката даже е бабалъка и ортака му,
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:38448_139483339406257_892261_n.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5742743

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
              ... Да се навлека и аз в тая тема с една хубава снимка.
              Ъъъ, спамя естествено щото нищо не мога да кажа за нея, намерих я.
              Нооо ... страшно ми харесва като фотография, като случка, ситуация .... как зяпат децата

              [ATTACH=CONFIG]900675[/ATTACH]
              Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
              Доста странно, рег. номера на ГАЗ-ката е частен? Не си спомням да съм виждал/е имало частни ГАЗ-ки...
              Това не е частен номер

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Колега млад съм да казвам от опит през ония години съм ходил на ясла... но може и да е била частна. На един приятел бащата по няккъв начин се е бил уредил със Авия през тея години и бачкал на частно из София. Факт е че е спестил за 3 апартамента с нея Все още си я кара из селото им. Явно е имало някакви вратички за наши хора.
              мойта Газка една от първете в София

              С 1286 Чте това е частен номер
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Абе, оставете регистрационния номер, бе, хора.

                Всичките дечурлига са се събрали около тоя чичка под газката, за да чуят какви думи говори, и защо не са ги учили в училище, и какво значат, и какво иска да прави той на мамата....

                И като се обърне в другата посока, какво иска да направи на мамата на всичките дечурлига, взети заедно и поотделно...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Това не е частен номер

                  мойта Газка една от първете в София

                  С 1286 Чте това е частен номер
                  Да бе,ние номера и камиони не сме виждали.
                  А твоя номер май е от жълтите а?

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    "Частен" си е отвсякъде. Мойто рено беше същия черен номер- СК8106.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Ще се опитам да намеря някоя стара снимка на Авията, както и номера. По принцип маи е била взета като частна през 80 те години.
                      0-

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Имаше единични частни камиони . Как успяваха да ги купят и регистрират нямам никаква идея . Някъде през 1985 година съм виждал ГАЗ 51 . Беше стария камион на ТСА Владо Тричков в Трън . След като го бракували шофьора някак си беше успял да го купи и седеше без номера в двора къщата му в едно трънско село . Ползваше го да си вози лятото сеното и дървата .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Купуването на бракуван - ясно - интересно е регистрацията как е ставала. Щото и аз например преди 85-та съм виждал трактор Беларус /брезентовата кабина/ с черен номер.
                          Стария се закача с нас - жълтите номера ги почнаха някъде 86-та, 87-ма и там за пръв и последен път имаше едно Ч отзад - за товарни и автобуси

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            На тая Газ-ка шопландския номер си е фотошопиран. При вглеждане на бронята си личи, че си има друг номер, най-вероятно съветски...
                            SUZUKI V-STROM 1000
                            Jeep Cherokee 2.5CRD
                            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                            о889 525 о74 - Владо

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                              Купуването на бракуван - ясно - интересно е регистрацията как е ставала.
                              Той е бракуван счетоводно, но не и технически.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                                На тая Газ-ка шопландския номер си е фотошопиран. При вглеждане на бронята си личи, че си има друг номер, най-вероятно съветски...
                                Черните номера имаха бял кант. затова ти се струва така.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X